Концерт - MIFIDA – Fashion Day. Cherkassy

MIFIDA – Fashion Day. Cherkassy


  • Дата: Архів20 квітня 2019, 17:00
  • Де: вул. Одеська, 11/3
  • Тематика: мода

Сьомий сезон проекту MIFIDA – fashion day. Cherkassy з новими колекціями сезону весна-літо 2019 вже готовий презентувати себе!

Вас чекають креативні колекції від українських і закордонних дизайнерів, нова локація, фотозони і цікава програма від незмінних ведучих.

Даний сезон обіцяє здивувати новим підходом і баченням дизайнер Світлана Шамрай (м.Черкаси), взуття ручної роботи представить Наталія Кузіна (м. Одеса), Олег Тарнавський продемонструє новий вигляд чоловічого кежуалу (м. Харків), вечірня мода очікує вас від Наталії Гур'євської ( м. Черкаси), стильний мілітарі від Анастасії Рачук (м. Кишинів), ніжна білизна і будуарні образи від ТМ "Aphrodite" & Tori Touch (м. Черкаси), свобода самовираження від дуету КОЛЕКТИВ & ANNET (м. Одеса), презентація молодого дизайнера Ази Шульги і на десерт – колекція дизайнера Руслана Хвастова, що принесла в Україну титул чемпіона "The best dress of Eastern Europe" на міжнародному конкурсі.

Сюрпризом для глядачів стануть спеціально запрошені гості від Perlyna Resort: солісти Mozart l'opera rock – Ірина Островська та Іван Афанасьєв.

VIP гостей очікує "оскароносне" шампанське Piper – Heidsieck від партнера Wine Time, живе спілкування з дизайнерами та спеціально запрошеними гостями, а також приємні ціни на колекції з подіуму.

Нова інсталяція та технічна подача від Vsteam creative group і GINZA, різноманітність образів моделей від PUDRAPROF, флористичне наповнення від "Квіточка", незабутні фотозони від Event Makers і яскраве after-party в НК "111" – все це сьомий сезон MIFIDA – fashion day. Cherkassy.

Розміщує гостей – готельний комплекс "Апельсин".

Головний медіа-партнер – радіо "Energy" – 101.6 FM.

Продаж квитків на сайті www.karabas.com

Коментарі