Концерт - Концерт оркестру 'GRAND’ACCORDEON'

Концерт оркестру "GRAND’ACCORDEON"Музичний світ різноманітний на види оркестрів: симфонічний, джазовий, естрадний… Але також існують оркестри з унікальним складом, наприклад лише з акордеоністами. Адже акордеони відрізняються не лише за фактурою та маркою виробника, – кожен інструмент має свій тембр, діапазон, силу та характер звучання. Таким є оригінальний оркестр – славетний "Grand Accordeon".

Колектив був створений в 1997 році за участі студентів, асистентів-стажистів, випускників класу акордеонів професора Євгенії Черказової, а в 2013 році отримав назву студентський оркестр "Grand Accordeon" Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.

На сьогодні "Grand Accordeon" є лауреатом міжнародних конкурсів, триразовим володарем Гран Прі (Литва, Прага, Італія).

В репертуарі оркестру звучать цікавинки світової та сучасної класики, фольклорної та естрадної музики.

Художній керівник – Народна артистка України, лауреат Національних та міжнародних конкурсів, професор НМАУ ім. П. І. Чайковського Євгенія Черказова.

"Grand Accordeon" веде активну концертну діяльність в Україні та за кордоном. Запрошуємо послухати відомий колектив з оригінальним складом та самобутнім репертуаром в нашому рідному місті Черкаси!

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел: (093)295-70-01.

Коментарі