Концерт - Концерт 'ManSound'

Концерт "ManSound""ManSound" – голоси, які підкорили світ.

ManSound – український вокальний бренд, відомий своїм фірмовим а-капельним виконанням, що підкорює слухачів з перших миттєвостей.

ManSound – це шість голосів, знайомих сотням тисяч шанувальників у всьому світі: тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Сергій Харченко, баритон В'ячеслав Рубель і бас Рубен Толмачов.

Золотий фонд репертуару колективу – аранжування кращої музики в різних стилях і жанрах: від Баха до Стіві Вандера, від українських народних пісень і знаменитих "спірічуелс" – до джазових стандартів.

Концерт порадує всіх любителів класики, джазу, народних пісень і популярної музики, адже шість вокалістів замінюють на сцені цілий оркестр! Це унікальна колекція "фірмових" і сучасних композицій.

Слова не в силах передати той потік енергії, яскравість, неповторність виконання ManSound будь-якого твору. Вони співають глибоко, чисто, щиро, об'ємно, зворушливо, проникливо...

Замовлення, доставка та бронювання квитків за телефоном: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.
 

Коментарі