Концерт - Концерт Lords of the Sound 'Love Story'

Концерт Lords of the Sound "Love Story"


  • Дата: Архів7 березня 2019, 19:00
  • Де: бул. Шевченка, 249, ПК «Дружба народів»
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 250 до 500 грн

Кожна жінка мріє провести Свято весни і краси особливо, очікує казковості, бажає вражень і емоцій. Так влаштована жіноча сутність і нічого з цим не поробиш. І щоб задовольнити її романтичну душу, залишається тільки влаштувати цю казку.

Традиційно відомий український оркестр буде пестити ваш слух мелодійними, чуттєвими хітами світової музики з репертуару Ed Sheeran, Whitney Houston, Gloria Gaynor, Sting та ін., а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів:

Майстер й Маргарита, Зоряні війни, Сутінки, Титанік, привид Опери, Ромео і Джульєтта, Амелі, Мулен Руж, Запах жінки, La La Land, Багряний пік та ін..

А особливим подарунком стане блок ліричних рок – балад групи SCORPIONS! У симфонічній аранжуванні зазвучать нетлінні композиції музичних титанів, які розривають сцени по всьому світу вже 50 років.
Бурхливими емоціями в цей вечір вас наповнятимуть також майстерні вокалісти: Маргарита Мелешко, Ігор Петров, Ярослав Радіоненко.

Свято любові, ніжності і щирих почуттів разом з оркестром Lords of the Sound у програмі "Love Story" – особливий подарунок до Міжнародного дня жінок.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел.: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.

Коментарі