Концерт - Концерт Lords Of The Sound. Краще за 5 років

Концерт Lords Of The Sound. Краще за 5 років


  • Дата: Архів2 жовтня 2019, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249 ПК "Дружба народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 200 до 400 грн

Просто і змістовно називається нова концертна програма від сучасного оркестру Lords of the Sound. Адже Лорди святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І їм точно є, що святкувати. Адже проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, відіграючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світової величини.

За цей час музиканти встигли проявити себе в абсолютно різних амплуа, подарувавши нам найрізноманітнішу музику. Вони стали першими впроваджувати запальний формат оркестрових концертів, відходячи від стереотипного академізму.

Та візитівкою майстерного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І цього разу для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали найтоповіші саундтреки! Це – кінохіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографу: Шерлок Холмс, Пірати Карибського моря, Реквієм за мрією, Кримінальне чтиво, Матриця, Роккі, Мулен Руж, Термінал, Гра Престолів, 007, Майстер і Маргарита, Професіонал, Щелепи, Найвеличніший Шоумен та інші.

Концерти Lords of the Sound наповнені красою симфонічного звучання улюблених композицій, драйвом рок-гуртів, яскравими візуальними ефектами, потужними вокальними партіями солістів та хору, енергією та нестримним позитивом всього колективу!

В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound.
Соліст: Ярослав Радіоненко.
Диригент: Віталій Саражинський та Шахрох Фатхізаде.
Продюсер: Андрій Новаторов.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел .: (093) 295-70-01.

Коментарі