Концерт - Концерт Jah Khalib

Концерт Jah Khalib


  • Дата: 16 лютого 2022, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ПК "Дружба народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 450 грн

Потужні хіп-хоп біти поєднані зі східними гарячими мотивами. Чоловіча чуттєва урбан-лірика, неповторна харизма, що захоплює глядача з перших секунд і перших звуків, та унікальний стиль – це Jah Khalib.

Голосно Бахтіяр Мамедов заявив про себе композицією "Если че я Баха", яка забезпечила йому міжнародну популярність.  Надалі кожен новий альбом – тільки зміцнює і розширює кордони популярності артиста. 

На піку росту визнання, Бахтіяр переїхав з Москви до Києва, де записав лонгплей "Выход в свет", у якому поділився своєю життєвою мудрістю із слухачем, розчарований тиском метушливого мегаполісу, пройшовши важкий період – він повернувся до віри, знайшов справжнє кохання, про яке співав і так щиро на нього чекав. 

Наступний альбом "Мудрець" віддзеркалює метаморфози долі автора – цей альбом історія життя артиста, він пронизаний його справжністю та відвертістю.

Відтепер кожен альбом – беззаперечний хіт, кожна нова пісня одразу набирає мільйони прослуховувань, кожен відчуває та пізнає себе у піснях цього молодого, але вже мудреця.

Автор і виконавець хітів "Лейла", "Медина", "Искал-нашёл", "Лиловая" підкорив серця мільйонів слухачів харизмою і глибоким сенсом своєї чоловічої лірики. Його кліпи набирають мільйони переглядів, пісні розбирають на цитати, а концерти наповнені чуттєвістю і шаленою енергетикою!

На вас чекає незабутній хітовий вечір та нові треки, які приречені бути хітами!

Коментарі