Концерт - Концерт до дня матері

Концерт до дня матеріЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ ДО ДНЯ МАТЕРІ.

"… НАЙКРАЩЕ СЛОВО – "МАМА", І ВСІ ГУКНУЛИ: МАМА! ТАК!".

У травні, коли прокидається природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить Свято матері, яке народилось у далекій Філадельфії завдяки зусиллям молодої американки Анни Джарвіс. Її ідею – щoроку вшановувати матір – підхопили у всьому світі.

В Україні, в Галичині, це свято відзначалось вперше у 1929 році. У цей день люди в національному одязі йшли зранку до церкви на богослужіння, а пізніше тисячі дітей під звуки музики з квітами у руках йшли вулицями міст чи сіл до площі, де відбувалося свято Пісні…

От і ми запрошуємо вас, шановні слухачі , на таке свято. Колективи та солісти-виконавці Черкаської обласної філармонії підготували програму до Дня матері.

Вашій увазі будуть представлені пісні про найріднішу людину – матір, які входять до вершин української музики. В кого не защемить серце , коли почуєш "Мамину вишню" Анатолія Пашкевича? Ця музика разом зі словами Дмитра Луценка та голосом незабутньої Раїси Кириченко підкорила не тільки українців: її знають та люблять далеко за межами нашої держави! У репертуарі Черкаського народного хору ціла низка таких задушевно-проникливих пісень.

Солістки ансамблю "Росава", артистки тріо "Аріана" також порадують нас виконанням народних пісень та пісень сучасних українських композиторів.

Артисти філармонії Сергій Нетахата, Віталій Панченко, Василь Клименко, В’ячеслав Дяченко та заслужений артист України Олександр Суханов передадуть у піснях всю силу справжньої синівської любові та поваги до найдорожчих серцю людей і до жінок, які будуть присутні цього вечора в залі.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за телефоном: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.

Коментарі