Концерт - Концерт до 206-ї річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка

Концерт до 206-ї річниці з Дня народження Т. Г. ШевченкаЗапрошуємо усю нашу велику українську родину на тематичний концерт "Гарно твоя кобза грає, любий мій земляче!", присвячений 206-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Творчі колективи філармонії – Лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка Черкаський академічний заслужений український народний хор, ансамбль української народної та сучасної пісні "Росава" та вокальне тріо "Аріана" пропонують глядачам у своїй традиційній святковій програмі твори славетного Кобзаря, багато з яких покладені на музику самим українським народом. Вони уже друге століття поспіль живуть у серцях багатьох поколінь українців, плекаючи у нас любов до рідної землі, навчаючи вболівати за її долю та закликаючи діяти заради кращого її майбутнього.

Приєднатися до колективів філармонії у творчому поклоні нашому геніальному землякові Тарасу Григоровичу Шевченку, вшанувати пам’ять цієї великої постаті у мистецтві та історії України запрошуємо кожного, чиє серце сповнене палкої та щирої любові до рідної землі!

На глядачів чекає багато прекрасних ліричних, а також славних козацьких пісень, хореографічні композиції та атмосфера національного свята.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за телефоном: (093) 295-70-01.

Коментарі