Концерт - Ірина Федишин 'Україна колядує'

Ірина Федишин "Україна колядує"


  • Дата: Архів7 лютого 2019, 18:00
  • Де: бул. Шевченка, 249, ДК "Дружба народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 220 до 450 грн

Чому варто піти на концерт Ірини Федишин?

  1. Нове шоу, українські мелодії у сучасній обробці, масштабні декорації
  2. Видовищні постановки номерів, над якими працюють кращі режисери країни
  3. Це шоу, яке подарує вам заряд позитиву на весь рік!

Ірина Федишин – музичний феномен українського шоу-бізнесу, – вважають музичні експерти і стверджують на провідних телеканалах країни. Пісні "Долоньки", "Ти тільки мій", "Калина", "Це моя земля, Україна", "Як я тебе люблю", "Білі троянди" і багато інші звучать чи не в кожному українському домі. І шанувальники таланту Ірини не з'ясовують причини свого вибору, а просто слухають і насолоджуються справжньою українською піснею.

Її музика заворожує і створює відмінний настрій. Ірина є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні в її творчості чимало яскравих кліпів, шість успішних альбомів.

Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і європейських глядачів, знаходить справжню взаєморозуміння з публікою і на американському континенті. Її пісні активно ротують на всіх радіостанціях, її відео мають мільйонні перегляди в інтернеті, а на концертах завжди повні зали.

Ірину Федишин вважають найбільш гастролюючою співачкою України: за весь час творчості вона дала більше 1200 концертів. А кожен концерт – це справжнє шоу. І кожне шоу вражає.

Її не даремно називають феноменом української музичної сцени! Приходьте на концерт, щоб переконатися в цьому!

Замовлення, доставка та бронювання квитків за телефоном: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.

Коментарі