Концерт - Ірина Білик

Ірина Білик


  • Дата: 22 вересня 2020, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ДК "Дружба Народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 250 до 700 грн

Ірина Білик оголошує Всеукраїнський тур "Без гриму. Краще. Про кохання"!

Прима українського шоу-бізнесу Ірина Білик оголошує Всеукраїнський тур із програмою "Без гриму. Краще. Про кохання". Численні шанувальники довго чекали зустрічі з коханою артисткою, і ось, вона, нарешті, відбудеться!

Велика концертна програма – зібрання пісень, написаних співачкою в різні роки, але об'єднаних однією темою – любові, адже тільки любов, на думку Ірини, завжди з'єднує серця.

Глядачів чекає воістину незвичайна і особлива програма, адже для цього туру багато зроблено вперше і ексклюзивно. Спеціально підібрана абсолютно нова команда музикантів, яка складається зі справжніх профі своєї справи, під стати Королеви української поп-музики, адже всі пісні Ірини повинні відрізнятися ідеальним звучанням, щоб шанувальники могли сповна насолодитися вже улюбленими і зовсім новими піснями. Додадуть родзинку абсолютно нові екзотичні музичні інструменти, які ніколи до цього не були використані в шоу Ірини Білик.

Оригінал: "Я вважаю, що зараз настав саме той час, коли я можу поділитися зі своєю публікою піснями, які давно чекали свого виходу, а також зовсім новими композиціями. Це мій скарб, який я хочу дістати з комори своєї душі і показати людям. Це буде відверта розмова, діалог між мною і моїми дорогими шанувальниками, в якому я зможу поділитися найпотаємнішим, тим, що я так довго зберігала. Найголовніше – це мої пісні і мої почуття, які завжди голі...Без гриму...".

Вперше всі наряди для концерту шиються ексклюзивно для Ірини її подругою і відомим дизайнером Катериною Шаховської. Це довга і копітка робота, так як всі костюми зроблені вручну, аналогів яким не існує. Ниточка до ниточці, камінь до каменя, – все це буде обрамляти ідеальний вигляд улюблениці публіки.

У програмі буде використано ексклюзивне відео з життя Ірини, щоб глядачі змогли зблизитися з артисткою ще більше, зануритися в теплу атмосферу і відчути себе на час всього виступу частиною величезної сім'ї. На екранах вперше можна буде побачити маленького синочка Ірини – Табриза. Саме він дає сили і надихає артистку на творчість.

Всеукраїнський тур складається з 33 міст і завершиться трьома грандіозними концертами в Києві у Палаці "Україна" 11, 12 і 13 квітня.

Незважаючи на щільний графік підготовки до туру, Ірина знайшла час порадувати своїх фанатів і випустила новий кліп "Листя".

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел: (093)295-70-01.

Коментарі