Концерт - Група 'Resonance'. Програма 'Ультрафіолет'

Група "Resonance". Програма "Ультрафіолет"Багато хто вже знають, що оркестр "résonance" – група музикантів, не зовсім схожа на всі інші оркестри сьогоднішнього дня.

В той час, як інші активно створюють шоу, всіляко догоджаючи публіці, "Resonance" залишається групою анахоретів, яка давно втекла від цивілізації, щоб займатися музикою, і багато років, у вільний від концертів час, живе в печерах, під камінням і при повній темряві. Барабанщик за час турів, наприклад, не бачив жодної живої людини, бас-гітариста виростили ведмеді (вони ж пізніше і навчили його грати на басу), а скрипалі абсолютно розучилися розуміти мову.

У відокремленому місці, високо в горах, куди просто так не дістатися. На кордоні з Румунією і здоровим глуздом, в оточенні свіжого повітря, звук дощу, вітру і каміна був записаний альбом "Ультрафіолет".

Музиканти за час запису спалили півторарічний запас дров, а звукорежисер практично навчився розмовляти на трьох наріччях птахів. Новий студійний альбом. Початок своєї власної музики. Це – нова ера Резонансу.

Група "résonance", хоч формально і є камерної частиною симфонічного оркестру, а також часто причисляемая до ряду сучасних рок-груп, по суті, не є ні тим, ні іншим.

Репертуар групи – це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли в золотий фонд людства, музика, створена самими талановитими людьми планети.

Дана програма концерту пропонує новий погляд на саму суть пісні. Відкинувши шаблони, слухач проникає в саме серце твору – саме те, що композитор спочатку в неї вкладав. І сяйво геніальної рок-музики стає ще більш відкритим, а професійний підхід музикантів, багатство скрипок, благородність альтів, шарм віолончелей, могутність контрабаса і рок-н-рольна свобода барабанів роблять його насиченим і яскравим, в тому числі завдяки розгалуженим аранжуванням спеціально для групи "résonance".

Музиканти групи "résonance" – це викладачі консерваторій, в минулому музиканти філармоній і оперних театрів, гастролюють по всьому світу, а також заслужені діячі мистецтв.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за телефоном: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.

Коментарі