Концерт - ГайдаFest

ГайдаFest


  • Дата: Архів24 - 25 червня 2017
  • Тип події: екскурсії, ярмарки, фестивалі, концерти, майстер-класи, День молоді
  • Де: Долина троянд
  • Деталі: за посиланням
  • Цінабезкоштовно

Гайда фестивалити на День молоді!

ГайдаFest сколихне Черкаси хвилею сучасного якісного мистецтва й найпопулярнішими активностями сьогодення. На День молоді центральний парк міста – Долина троянд – знову прийматиме дводенний open-air фестиваль і радо зустрічатиме не лише містян, а й туристів з усієї країни й близького зарубіжжя. Вже 24-25 червня відбудеться головна культурна подія літа в Черкасах і ви не можете її проґавити.

Програма заходу передбачає два насичені дні й включає функціонування головної музичної сцени, літературно-гутіркової галявини, нічної акустики, всеукраїнського зльоту автостоперів, ІТ-зони, спортивного містечка, екскурсійних й туристичних активностей, ярмарки їжі та виробів хенд-мейд, зони відпочинку та багато іншого.. 

Для черкащан та гостей міста гратимуть найфестивальніші гурти: Bahroma, 5Vymir, Фіолет, Серцевий напад, Fontaliza, Гражданин Топинамбур та інші. Цікавим спілкуванням надихатимуть письменники і лектори: Андрій Білецький, Олександр Ірванець, Дмитро Лазуткін, Віктор Євпак й решта культурних діячів і громадських активістів. 

Повправлятись у власних навиках користування ПК й програмуванні, отримати нові знання й закріпити попередньо набуті допоможуть фахівці в ІТ-сфері – лектори провідних компаній, які посідають топові позиції не лише в Черкасах, а й в Україні. 

Справжнім видовищем стане турнір з командних боїв, організований "Національним Корпусом", з метою вшанування пам’яті Сергія Амброса. 

Для всіх охочих діятиме облаштоване наметове містечко, оселитись в якому зможуть не лише мандрівники та фестивальники, а й містяни. 

Відео, фото 4

Коментарі