Концерт - Фрістайл

Фрістайл


  • Дата: Архів1 березня 2019, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249 , ПК "Дружба народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 150 до 380 грн

Пісні гурту звучать в ефірі найпопулярніших радіостанцій "Русское радио", "Шансон", "Міліцейська хвиля", "Дорожнє радіо", "Стильне радіо", "Перець ФМ", "Гумор ФМ", "LOVE радіо", "Пітер ФМ", "Кекс ФМ" та багатьох інших.

"ФРІСТАЙЛ" раніше багато гастролює, і на концертах звучать хіти: "Метелица", "Ах, какая женщина", "Цветёт калина","Догорает свеча", "Три сосны", "Больно мне, больно", "Кораблик любви", "Белая акация", "Капелька", "С днем рожденья, мама", "Фонари", "Давайте выпьем за мужчин" – всіх не перелічити. Сьогодні на сцені – як і раніше легендарні учасники колективу Ніна Кірсо, Сергій Кузнєцов та Сергій Ганжа, а також аранжувальник і клавішник Юрій Савченко і барабанщик Юрій Зірка – один з кращих барабанщиків України. Останні 13 років весь чоловічий репертуар "Фрістайлу" – а це і оновлені версії мега-хітів групи, і нові, не менш прекрасні пісні, – виконує легендарний Сергій Кузнєцов (який є автором понад ста пісенних текстів групи). А що стосується жіночого репертуару, тут і взагалі можна говорити і говорити. Адже ім'я легендарної солістки групи, чарівною і неповторною Ніни Кірсо, знають скрізь. Вона – жінка-легенда, яка підкорює серця своїх слухачів. Позитивна енергетика, беззастережне вміння "завести" зал, неповторний голос і просто жіноча привабливість. Всі ці окремі ноти складаються в один прекрасний акорд, який звучав, звучить і буде звучати, поки буде затребувана гарна пісня і талановиті артисти.

Саме в цьому і є, очевидно, секрет популярності групи "Фрістайл", створеної ще в далекому 1988 році талановитим композитором та продюсером Анатолієм Розановим.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел .: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих Послуг" (Будинок торгівлі, 1 поверх) і за тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.

Коментарі