Концерт - Фестиваль 'Мрія-фест'

Фестиваль "Мрія-фест"


 • Дата: Архів26 - 27 травня 2018, 12:00
 • Де: Аеропорт "Черкаси"
 • Тематика: авто-мото
 • Тип події: розважальні програми, фестивалі, активний відпочинок, live-виступи, шоу-програма, open air, безкоштовні
 • Деталі: за посиланням
 • Цінабезкоштовно

Основною метою заходу організатори вбачають орієнтацію молоді та дітей на різноманітність життєвого вибору у професійній діяльності. Фестиваль також ставить за мету привернути увагу до аеропорту, який знаходиться зараз у стані відродження. Організатори, а у їх числі аероклуб "Черкаси" та власне Черкаський аеропорт, обіцяють цілий спектр різноманітних майстер-класів, фотозон, демонстрацій та тест-драйвів  техніки, а також велику концертну програму. Вхід на територію фестивалю безкоштовний.

Не зважаючи на те, що захід проходитиме в аеропорту і очікується, що участь у ньому візьмуть близько 30 літаків так званої малої авіації, організатори наголошують, що авіа-шоу – лише одна із складових частин події.

З 12 години гості фестивалю матимуть змогу спостерігати за мототурніром з джимхана (проїзд через перешкоди), байкер-шоу та авіа-шоу, яке міститиме елементи повітряної акробатики. Охочим також буде запропоновано здійснити оглядові польоти, а тим, хто потребує сплеску адреналіну, пілоти забезпечать його під час виконання фігур з вищого пілотажу. Ціна для охочих у залежності від класу літака стартуватиме від 300 гривень.

На базі окремих літаків для бажаючих буде проводитись навчання з будови літаків та основ аеродинаміки. Для дітей працюватимуть зони картингу, міні-мотоциклів та квадроциклів.

Окремою частиною фестивалю буде концертна програма. На сцені виступатимуть гурти молодих виконавців з усієї області у стилі рок та хіп-хоп. Хедлайнерами шоу стануть гурти "От вінта", "Кімната Гретхен" та "Ярмак".

Фото 1

Фільм'Фестиваль "Мрія-фест"' - фото 1
Коментарі
 • Фото

  когда начнется авиа шоу? где можно посмотреть программу?

 • Фото

  Також цікавилась. Я зв'язувалась з організаторами за посиланням, що вказано в деталях.
  Щодо авіашоу відповіли, що 26-го о 12-30 відкриття і перше авіашоу.