Концерт - Балет 'Кармен-сюїта'

Балет "Кармен-сюїта"


  • Дата: 4 квітня 2020, 18:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ПК "Дружба Народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 90 грн

Запрошуємо на справжній вечір іспанської пристрасті і у виконанні прими-балерини Національної опери України, судді шоу "Танці з Зірками" і кращої балерини України Катерини Кухар.

Катерина Кухар – прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені балетне мистецтво здобуло більше шанувальників. Катерина Кухар – символ сучасного українського балету. Вона промальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно та красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію її персонажів.

"Кармен-Сюїта" – шедевр світового балету. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.

Зміст новели Проспера Меріме, який розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один. Біля витоків задуму балету по опері "Кармен" стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето та хореографію "Кармен-сюїти", а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.

Лібрето: за новелою Проспера Меріме "Кармен": Альберто Алонсо.
Хореографія: Альберто Алонсо.
Музика: Жоржа Бізе та Родіона Щедріна.
Балет на 1 дію.

Коментарі