"Русская Баня"

Привал для самотніх мандрівників. Оазис для трудоголіків. Тут можна відпочити душею та оздоровити тіло. Допоможуть вам у цьому досвідчені масажисти і банщики. Лазня топиться виключно дровами. Загальний зал розрахований на 60 відвідувачів. Душове відділення. Масажний кабінет. Величезний басейн у дворі. При бажанні Вас може попарити банщик. Постійні відвідувачі можуть придбати абонемент. До послуг гостей кухня і бар. Всі необхідні лазневі аксесуари можна придбати безпосередньо у нас.

"Командировка"

Запрошуємо Вас пропаритися і відпочити з сім'єю або в колі друзів. Цікавий інтер'єр і комфортна обстановка сприяють швидкому зняттю напруги. Давно відомо, що Лазня – це не просто унікальний, а справді чарівно оздоровчий, лікувальний засіб. В стінах нашого Банного Комплексу ми постаралися втілити кращі світові традиції банної культури... Умілі руки високопрофесійних банщиків і масажистів нашого комплексу приведуть Ваше тіло і дух в повний порядок. Для вас ми приготували фінську, російську парну, а також "родзинка" нашого комплексу – Чани на травах. Номери "Люкс" у два поверхи готові прийняти компанію до 8 осіб і мають парну, кімнативідпочинку та індивідуальний басейн. У номерах "П/люкс" може відпочити і попаритися компанія до 6 осіб. До послуг відвідувачів парна на дровах, вітальня, кімната відпочинку. Також Ви можете попаритися в "Чанах" на травах під відкритим небом і відпочити в затишному номері з кімнатою відпочинку і вітальнею. Для відвідувачів номерів "П/люкс" і "Чани" – великий басейн під відкритим небом. А також ми пропонуємо номери "Економ", у яких Ви зможете комфортно відпочити після банних процедур. Кухня і бар до Ваших послуг цілодобово.

"Чани"

Сауна "Чани" славиться своїм затишком, домашньою теплою атмосферою і професіоналізмом обслуговуючого персоналу. Тут кожен любитель фінської лазні відчує себе як в раю, осягаючи науку банних ритуалів. Для Вас працюємо цілодобово. пропонуємо смачну кухню і напої. Відпочивайте разом з нами душею і тілом!