Басейни

Плавання в басейні в Черкасах – це не тільки можливість отримати море позитивних емоцій, але й реальний шанс схуднути і позбутися проблем зі здоров'ям. Перевага басейну полягає в тому, що туди можна ходити в будь-яку пору року. Ви можете обрати як групові, так і індивідуальні заняття.
Вчені довели, що вільне плавання – це панацея від багатьох хвороб. Чудовий спосіб корекції фігури, який формує пропорційний гармонійний силует, розвиває основні групи м'язів. Особливо корисним плавання в басейні в Черкасах буде для людей, у яких є проблеми з опорно-руховим апаратом. Одним із найбільш дієвих методів позбавлення від проблем з хребтом є саме басейн.
Головна перевага занять в басейні – комплексне навантаження на організм: м'язи, серце, суглоби, легені. Аквааеробіка в Черкасах, наприклад, дозволяє спалювати калорії в два рази швидше, ніж аналогічне тренування "на суші".
Обираючи басейн для занять плаванням, ви можете вибрати собі персонального тренера з плавання. Заняття в басейні, фото залів, вартість навчання плаванню – всю цю інформацію можна знайти в цьому розділі.
більше