Ігрові види спорту

Ігрові види спорту дозволяють сповна відчути динаміку змагання і адреналін гри. Футбол, баскетбол, волейбол, теніс, пінг понг, водне поло – ці види спорту мають тисячі шанувальників по всьому світу. Спортивні ігри розвивають почуття здорової конкуренції, навчають гідно програвати, мотивують рухатися до своєї мети і перемагати. Командний вид спорту вчить дітей і дорослих слухати партнера, взаємодіяти з "колегами" і разом рухатися до мети.
Кожен ігровий вид спорту позитивно впливає не тільки на емоційний, але і на фізичний стан. Спортивні ігри з м'ячем розвивають рухливість, реакцію, тренують всі групи м'язів. Бадмінтон і пінг понг вчать бути уважним і сконцентрованим.
Волейбол, баскетбол і футбол є найпопулярнішими видами спорту в Черкасах і області. Ці спортивні ігри розвиваються і на професійному, і на аматорському рівні. Останнім часом у Черкасах облаштовують баскетбольні майданчики, тенісні корти, спортивні поля для гри у футбол і волейбол, проводяться тенісні турніри. Тренери спортивних секцій і гуртків дають уроки футболу, настільного тенісу, великого тенісу, прищеплюючи молодому поколінню любов до спорту.
більше
Perlyna resort, культурно-оздоровчий комплекс
с. Сокирне, вул. Польова, 40
більше
Черкаські Мавпи, баскетбольний клуб
вул. Смілянська, 78
більше
Щедра Долина, база відпочинку
с. Піщане, 93 км, по трасі Київ - Черкаси
більше