Новий квеструм: знайди вихід зі сховища за 60 хвилин!

У Черкасах відкривається нова квест-кімната – "Сховище" від Keyhole. Потрапивши на заборонену територію торгового центру, вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб пройти всі випробування, знайти ключ і вийти на свободу.  

5 листопада 201556762
'Новий квеструм: знайди вихід зі сховища за 60 хвилин!'

За легендою, ви випадково потрапляєте в покинутий бункер на території ТРЦ. Розумна система безпеки попереджає всіх присутніх, що до самоліквідації залишається всього 60 хвилин. Ось тут і починається найцікавіше – вам із друзями доведеться включити кмітливість, логіку, спритність і винахідливість, щоб розгадати призначення речей, якими наповнена кімната.

У квеструмі будуть використовуватися електронні замки, схованки на електромагнітах, лазерні пристрої і навіть… азбука Морзе. Вам потрібно буде знаходити підказки, розшифровувати дивні послання, вирішувати складні головоломки. Організатори подбали, щоб процес гри був цікавий як новачкам, так і людям, які побували в інших квеструмах міста. Безліч елементів, загадок і шифрів у новому черкаському "Сховищі" нагадують усім відомий "Форт Буаяр".

  • Фото 1 - Новий квеструм: знайди вихід зі сховища за 60 хвилин!
  • Фото 2 - Новий квеструм: знайди вихід зі сховища за 60 хвилин!
  • Фото 3 - Новий квеструм: знайди вихід зі сховища за 60 хвилин!
  • Фото 4 - Новий квеструм: знайди вихід зі сховища за 60 хвилин!
  • Фото 5 - Новий квеструм: знайди вихід зі сховища за 60 хвилин!
  • Фото 6 - Новий квеструм: знайди вихід зі сховища за 60 хвилин!

Квест-кімната – це хороший спосіб урізноманітнити своє дозвілля, потренувати мозок і отримати від цього задоволення. Ми будемо спостерігати за процесом гри, в кімнаті буде переговорний пристрій. Якщо команда потрапить у глухий кут, ми можемо допомогти підказкою. Рівень складності гри досить високий, але все організовано так, щоб учасникам було максимально цікаво просуватися від одного завдання до іншого.
Катерина Неділько
Катерина Неділько
організатор квест-кімнати
 

У "Сховище", розташоване на -3 поверсі ТРЦ "Хрещатик-сіті", можна приходити командами від 2 до 4 осіб. Вартість розваги – від 350 до 500 гривень з команди залежно від часу відвідування. Відкриття квест-кімнати відбудеться 8 листопада. Більш детальну інформацію можна отримати в організаторів за телефоном 093 78 60 298. 

Фото – Валерій Січкар 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі