В Черкасах працює костюмерна для казкових перевтілень

Костюмерна "KOMOD" – унікальний проект, який пропонує черкасцям приміряти неймовірні казкові образи. Дар’я Дрозденко та Світлана Карабін, засновниці "KOMODу", розказали нам про створення костюмів, натхнення та клієнтів.

18 лютого 201535300
'В Черкасах працює костюмерна для казкових перевтілень'

Зараз костюмерна пропонує черкасцям тематичне вбрання в різних стилях, неповторний реквізит, оригінальну бутафорію будь яких розмірів і форм, реалістичні муляжі найрізноманітніших предметів.

Костюмерну створили на базі арт-шоу "Джайра", де актори виготовляли концертне вбрання власним коштом. Із часом костюмів стало так багато, що засновниці вирішили здавати їх в оренду. Сьогодні асортимент костюмерної налічує більше 200 образів у різних стилях.

  • Фото 1 - Улюблена бутафорія засновниць костюмерної – роги, корони та людські серця
  • Фото 2 - Улюблена бутафорія засновниць костюмерної – роги, корони та людські серця
  • Фото 3 - Улюблена бутафорія засновниць костюмерної – роги, корони та людські серця

Ми подумали, що людям завжди цікаво перевтілюватися в різних казкових (і не зовсім) персонажів. Адже час від часу корисно трошки відійти від буденних клопотів і поринути у творчу атмосферу. Наша мета – робити людей щасливими, повертати віру в диво. Ми вміємо втілювати казку в реальність, розмальовувати її яскравою фантазією...

Світлана Карабін
Світлана Карабін
засновниця костюмерної

 

Засновниці, інженер-програміст та філолог за фахом, вчилися виготовляти бутафорію шляхом проб і помилок. Технічно складні конструкції і декорації для зйомок створює Василь Племенник, спеціаліст з технічних питань – зварювання, фрезерування тощо. Всією командою виготовляють різноманітні крила, сукні та роги. А вся інша оригінальна бутафорія – муляжі, незвичні головні убори, декор суконь – справа рук Світлани.

Фото зі сторінки проекту у соцмережі ВКонтакте
Фото зі сторінки проекту у соцмережі ВКонтакте

Виготовлення специфічної бутафорії може тривати від одного вечора до кількох місяців. Наприклад, щоб зробити реалістичний муляж людського серця знадобилося п’ять днів, на роги пішло трохи більше тижня, а живий фонтан створювали цілих три місяці.

Ідеї для творення нових костюмів та бутафорії власниці майстерні беруть з фентезі-літератури, міфів, різних сфер науки, культури, історії. Матеріали для реалізації задумів шукають у магазинах для хендмейду, на барахолках і в будівельних магазинах.

Основними клієнтами "KOMODу" є здебільшого фотографи та клієнти фотографів. Щоправда, представниці прекрасної статі також часто орендують сукні та костюми для святкових заходів. Мабуть, тому найбільшою популярністю серед асортименту костюмів користуються сукні.

Фото зі сторінки проекту у соцмережі ВКонтакте
Фото зі сторінки проекту у соцмережі ВКонтакте

Думаю, це своєрідний фетиш і вічне бажання перевтілюватися. Зараз, наприклад, чорна сукня в пайєтках і роги Малефісенти користуються величезним попитом. Загалом, жінки орендують здебільшого темні, готичні образи та вбрання злих королев. Люди люблять "легально" побути поганими.

Дар’я Дрозденко
Дар’я Дрозденко
засновниця костюмерної

 

Дарина Дячок 

Фото – Art Photo Studio

 

 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі