Танцклуб "Elite Dance" проводить навчання танцям всіх вікових категорій від 4-х до 60 років. Маючи багаторічний успішний досвід у галузі навчання танцям, ми пропонуємо професійне викладання, прекрасні умови для занять (Вас чекають три танцювальних зали обладнані дзеркалами і кондиціонерами) і захоплюючу танцювальну програму в області бальних танців, клубної латини і сольного напрямку latin style. У нашому клубі представлені різні рівні навчання: починаюча, хобі – група, група конкурсного виступу і група шоу-концертного напрямку.

Поспішаємо розвіяти один поширений стереотип про вік і танці. Танцям, як і любові, всі віки покірні. Почати займатися не пізно, і навіть дуже вчасно, що в 20, 30, 40 і 50 років.

Запроси своє тіло до розмови, дай йому можливість висловитися. Розшир свій творчий та особистісний потенціал, позбудься комплексів, вияви грацію і свободу в танці.

Любі дівчатка, дівчата, жінки, хлопчики, парубки, чоловіки!

Досить жити лише навчанням, роботою, домашніми завданнями, дітьми, улюбленою собакою, шопінгом, посиденьками з друзями, городом, вихованням чоловіка, дружини, риболовлею і ще, що там у кого в голові і житті. Приділіть собі, коханим і єдиним, час, витрачений на вдосконалення себе як фізично, так і духовно-емоційно. Відкрийте для себе світ захоплюючого, запального і чарівного танцю!

 

Керівники – Лілія та Ігор Тайбішлак (тренер, ліцензований суддя СГОСТУ і IDU (International Dance Union) вищої категорії).