Лазерна епіляція зони ніг

Celebriti, центр лазерної косметології та корекції фігури - Лазерна епіляція зони ніг

Вартість:від 150 грн.

Одна з найпопулярніших процедур, яка назавжди позбавляє від необхідності видаляти волосся на ногах. Креми для епіляції можуть викликати алергію, гоління і альтернативні способи видалення волосся дають дуже короткостроковий ефект. Щоб назавжди забути про необхідність видаляти волосся і в пляжний сезон сяяти у всій красі, запишіться на курс лазерної епіляції. Сьогодні це найбільш ефективний і безпечний спосіб позбавлення від небажаної "рослинності", визнаний у світовій спільноті косметологів.

Переваги лазерної епіляції ніг

  • Можливість швидко обробляти великі зони – сам сеанс триває недовго, залежно від площі оброблюваної зони;
  • Підходить для різних фототипів шкіри, включаючи смагляву, ефективний для різних типів волосся;
  • Абсолютна безпека – лазер впливає тільки на клітини, що відповідають за ріст волосся, ніяк не зачіпаючи оточуючі тканини;
  • Безболісність – лазерний апарат оснащений системою охолодження останнього покоління, завдяки цьому під час процедури пацієнт не відчуває дискомфорту і болю;
  • Тривалий результат – ефект триватиме довгі роки за умови проходження повного курсу процедур.
 

Як проходить процедура лазерної епіляції ніг

Фахівець може обробляти всю поверхню ніг, так і окремі зони – до коліна, вище коліна, стегна і т. д. Світлова енергія лазера руйнує клітини фолікула, з часом волосся випадає і не зростає знову. Оскільки частина волосся на тілі людини перебуває у стадії спокою, видалити всі небажані волоски за один раз неможливо. При проходженні повного курсу, який планує спеціаліст, вам вдасться видалити все волосся на ногах.

Сучасний діодний лазер в центрі "Celebriti" забезпечує 100% ефективність і безпека під час проведення процедури. Потужна система охолодження мінімізує дискомфорт. У разі великої індивідуальної чутливості фахівець може нанести на шкіру крем-анестетик.

Протипоказання

  • онкологія;
  • шкірні захворювання в оброблюваній зоні;
  • хронічні захворювання в стадії загострення.

Як підготуватися до процедури: рекомендації від "Celebriti"

За 14 днів до процедури можна відвідувати солярій, механічно видаляти волосся в проблемній зоні, а також варто відмовитися від прийому антибіотиків. За 3 дні до процедури потрібно відмовитися від застосування засобів, які містять спирт.

Тривалість курсу і результат

Після першого сеансу вам відразу ж вдасться позбутися 20-40% волосся. Тривалість курсу залежить від індивідуальних особливостей організму. Як правило, для досягнення ідеального результату потрібно 4-8 процедур. З кожним разом кількість волосся буде зменшуватися, поки ви не побачите ідеально гладку і бархатисту шкіру. Купуйте самі відверті сукні, блищить не пляжі, насолоджуйтеся ідеальною гладкістю і ніколи більше не переживайте про небажане волосся на ногах.

Ноги / жіночі  

1500 грн.

Ноги / чоловічі 1700 грн.
Пальці ніг 150 грн.
Гомілки / жіночі 600 грн.
Гомілки / чоловічі 800 грн.
Гомілки з колінами  

750 грн.

Коліна 150 грн.
Стегна 750 грн.
Стегна частково / зовнішня, внутрішня, задня, передня частина 500 грн.

Адреса

м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36/1, 2 поверх

Час роботи

  • Пн. - Нд.: 08:00 - 20:00
Коментарі