У Черкасах запустили закритий клуб "Бізнес-середа"

Лекції з онлайн-маркетингу та спілкування в неформальній атмосфері – нова платформа для розвитку бізнесу від компанії "TAG".

15 листопада 201723337
'У Черкасах запустили закритий клуб 'Бізнес-середа''

Це єдиний у Черкасах майданчик для підприємців, які хочуть розвивати бізнес в інтернеті. Всі зустрічі спікерів і гостей проходять у неформальній камерній атмосфері – максимально корисно і лаконічно.

Що таке "Бізнес-середа"

Це закритий клуб для черкаського бізнесу, де ви отримаєте конкретні практичні рекомендації про розвиток бізнесу в інтернеті від досвідчених маркетологів компанії "TAG".

Ваш бізнес виходить в онлайн, а отже – нам з вами в одному напрямку. Ми такі ж бізнесмени, як і ви, постійно зайняті своїми процесами і проектами, а розуміти, як розвивати бізнес в інтернеті – треба. Весь світ переходить в онлайн. Скоро холодильники будуть замовляти замість нас їжу в інтернеті. Це реальність. Чат-боти, моментальний контент Snapchat, Instagram Stories, Facebook, контекстна реклама і багато незрозумілих слів, за якими криються тонни інформації. Але що з цього застосовувати саме у вашому бізнесі? Що буде результативним, а що ні? Ми створили перше в місті ком'юніті маркетологів і бізнесменів, щоб разом вирішувати задачі з просування бізнесу в інтернеті.
Наталя Яценко
Наталя Яценко
co-founder і провідний маркетолог компанії "TAG"
 

Чому це круто

Лекції "Бізнес-середи" читають маркетологи, SEO- і SMM-спеціалісти компанії "TAG" та "in.ck.ua". Ми працюємо з черкаським бізнесом, ведемо десятки рекламних кампаній, знаємо всі ваші болі й проблеми. Ми створили справді зручний формат швидких доповідей і активних дискусій, щоб допомогти черкаському бізнесу. Ось чому це буде вам цікаво.

Практичні рекомендації

Ми розказуємо про конкретні безкоштовні та платні канали залучення клієнтів у інтернеті, про контекстну рекламу, аналітику, SEO й SMM, добираємо рекламні стратегії, які підходять саме вашому бізнесу.

Коротко і швидко

У вас немає часу слухати довгі семінари та презентації про рекламу в онлайні. Ми це розуміємо. Тому на зустрічах "Бізнес-середи" ви отримаєте відфільтровані лаконічні доповіді.

Без "води" і нудної теорії

Ми не розбираємо абстрактну теорію, а працюємо з конкретними задачами і проблемами вашої компанії. Менше "води" – більше конкретики та кейсів.

Нетворкінг і жива дискусія

У нас панує неформальна атмосфера – спілкування з колегами-бізнесменами за чашкою кави. "Бізнес-середа" – це інтерактивний формат обміну досвідом і думками, щоб знайти нових партнерів і розвивати цікаві проекти.

Ми стартували!

Перша зустріч клубу зібрала спікерів від сайту in.ck.ua та гостей від черкаського бізнесу – засновників, топ-менеджерів і маркетологів компаній “Доктор Про”, “Надія”, “Авто-Фарби”, “Дар Каліфа”, “Сучасна сімейна стоматологія”, ТМ “Віктор Черкаський”, “Райський”.

 • Фото 1 - У Черкасах запустили закритий клуб "Бізнес-середа"
 • Фото 2 - У Черкасах запустили закритий клуб "Бізнес-середа"
 • Фото 3 - У Черкасах запустили закритий клуб "Бізнес-середа"
 • Фото 4 - У Черкасах запустили закритий клуб "Бізнес-середа"
 • Фото 5 - У Черкасах запустили закритий клуб "Бізнес-середа"
 • Фото 6 - У Черкасах запустили закритий клуб "Бізнес-середа"
 • Фото 7 - У Черкасах запустили закритий клуб "Бізнес-середа"

Спікери – феї інтернет-маркетингу Леся Костенко, Настя Севостьянова і Євгенія Стовпова – поговорили про помилки в оптимізації сайтів для пошукових систем, розкрили суть страшного слова SMM і секрети стратегії таргетингу в Facebook. 

Дивіться, як все пройшло, на відео!

 

P.S. Дякуємо за смачний фуршет арт-кафе "Vinograd" – профі в кейтерингу, проведенні корпоративів і вечірок.

Чекайте нових зустрічей!

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  Где состоится следующая встреча? Цена входа?

 • Фото

  Добрый день. На встречу можно попасть только по приглашению. Для уточнения деталей оставьте свой номер, мы перезвоним. Или перезвоните нам (0472)56-22-56
  (098)250-1000
  (066)153-91-73
  (093)701-50-36

 • Фото

  а где про следующую встречу найти инфу?

 • Фото

  Добрый день. Я администратор закрытого клуба "бизнес среда". Все интересующие вас вопросы можете задать мне по телефону (0472)56-22-56
  (098)250-1000
  (066)153-91-73
  (093)701-50-36

 • Фото

  Добрий день, мене теж цікавить, 0663877081

 • Фото

  Добрий день. Дякую за повідомлення, зателефоную Вам найближчим часом.

 • Фото

  Доброго дня! І мені цікава інформація 0932045049 - мій номер.