Крім “Монополії”: 5 настільних ігор для бізнесменів

Провести час весело та корисно.

28 серпня 20184750
'Крім “Монополії”: 5 настільних ігор для бізнесменів '

Настільні ігри можуть не лише зробити ваш відпочинок з друзями цікавішим, а й непогано розвинути логіку, інтуїцію, стратегічне мислення. Якщо ви любите грати, чому б не придбати ці "настілки" та не поєднати приємне з корисним?

“Мафія”

"Мафія"
"Мафія"

Чи не найпопулярніша настільна гра у світі. Комусь з гравців випадає роль мафії, комусь комісара і мирних жителів. Задача мафії – заплутати інших учасників. Решті потрібно здогадатися, хто є хто. Ця гра допоможе навчитися вести переговори, переконувати, знайти потрібні аргументи.

“Сопротивление”

“Сопротивление”
“Сопротивление”

На відміну від “Мафії”, ця гра розрахована на 5 учасників, триває вона 30 хвилин. Тут є шпигуни та революціонери, задача – вистежити зрадників. Для цього важливе логічне мислення, адже висновки потрібно робити за наявності неповної інформації від решти учасників. Гра розвиває вміння висловлювати свої думки та переконувати.

“Денежный поток”

“Денежный поток”
“Денежный поток”

Автор цієї гри – Роберт Кіосакі. Він же написав відому на весь світ книгу – “Багатий тато, бідний тато”. Мета гри – вирватися з повсякденної рутини і якомога вигідніше інвестувати гроші. Виграє той, у кого пасивний дохід складе 50 тисяч доларів. Гра навчить вас шукати неочевидні можливості. Постійно грати не вийде, тому що ваші дії щоразу будуть однакові. Але один раз обов’язково треба спробувати.

“Гра престолів”

“Гра престолів”
“Гра престолів”

Відчуйте себе головою сімейства Ланістерів або Старків, відстоюйте свої землі та завойовуйте інші замки. Ваша мета – захопити замки всіх 7 королівств Вестероса. Гра, як серіал і книга, тримає в напрузі до кінця. Будь-яка дія може вплинути на розвиток подій. Щоб перемогти, вам треба буде переконувати інших гравців, блефувати. Грають від 3 до 6 учасників. “Гра престолів” вчить умінню домовлятися та завжди бути уважним.

“LibertEx – управляй грошима”

“LibertEx – управляй грошима”
“LibertEx – управляй грошима”

Гру створили 5 фінансистів за мотивами власного життєвого шляху. Вона допоможе обрати правильні можливості та створити віртуальну модель життя. Гра вчить правильно розпоряджатися власним часом і знаходити рішення для різних проблем. 

А які настільні ігри, на вашу думку, повинні бути в цьому переліку?

Маргарита Годуліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі