Николай Жарков

Кто делал прививки от гриппа? Где сделать в Че и как вообще проходит процедура - сам покупаешь, приходишь в поликлинику, или они свое колят?

Переглядів1615Відповідей4Cтатистика підписок
3
Поскаржитись на питання

Деталі запитання

Еще интересует эффективность. Был ли эффект?

ВІДПОВІДІ
 • Фото

  читать много, но познавательно.
  для мотивации прочтения, взгляните на цитаты из книги:
  http://katinkaecobaby.com/kotok/extracts.php

 • Фото

  настоятельно рекомендую ознакомится:
  https://vk.com/club7232698
  и прочтите, хотя бы, предисловие книги:
  http://antivakcina.org/wp-content/uploads/2008/06/Kotok_Besposhadnaya_immunizaciya.doc
  Источник: http://in.ck.ua/balachki/zdorovyy-obraz-zhizni/kto-delal-privivki-ot-grippa-gde-sdelat-v-che

 • Фото

  У Черкаській області від грипу вакцинували 331 особу. Наразі Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує щеплюватися проти Каліфорнійського, Гонконзького та Брісбанського грипу. Для цього застосовується французька вакцина “Ваксигрип” та корейська “Джисі Флю”. Не можу сказати, чи є вони у наявності в черкаських аптеках. Чув, що треба записуватися у чергу - це Стадник вєщал

 • Фото

  Щеплення від грипу не є обовязковим, тому вакцини треба купувати самостійно. Напишу те, що знаю, можливо в чомусь моя інформація є застарілою (я маю на увазі надходження вакцин в аптеки, може вони вже там є), але раніше говорили і писали, що їх немає в аптеках. Також знаю, що ефективнішими є чотиривалентні, а не тривалентні вакцини. Але, мабуть, якщо в аптеках будуть наявні тільки вони, то треба брати. Щеплення треба зробити приблизно за 2-1,5 місяці до очікуваної епідемії (зараз ще можна встигнути). Щодо ефективності, то начебто є ефект (сама ще ні разу в житті не робила, але хочу спробувати). Але, навіть, якщо 100%-го ефекту не буде, то я чула, що ті, хто зробив таке щеплення, захворівши, набагато легше переносять хворобу і, практично, без ускладнень. Після купівлі вакцини робити укол треба, звісно, тільки в поліклініці чи лікарні. Обовязково спостерігайте за реакцією організму, особливо, в перші години! Дивіться на термін придатності при купівлі! Я не лікар. Що знала, те написала. Будьте обережні, кожен організм індивідуальний!