Тур "Празьке дежавю Прага + Відень" від "Мандрівник"

Акція – Тур "Празьке дежавю Прага + Відень" від "Мандрівник"
м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 105, оф. 205, будинок побуту "Славутич"

Найкоротший тур, який залишить море вражень! Всього 4 дня, а так багато позитиву.

Прекрасно підійде як для відпочинку з друзями, так і для романтичного вікенду. Можливість прогулятися по вуличках Кракова, спробувати пиво в Празі, посидіти за філіжанкою кави у Відні й поплавати на кораблику по Дунаю в Будапешті!

Вартість: 78 €

У вартості екскурсії по Львові, Празі та Відню!

День 1. Краків – Львів
Збір групи на залізничному вокзалі.
Екскурсія Тільки у Львові (входить у вартість туру)
Подарунок. Автобусна екскурсія по Львову "Тільки у Львові...". Ми побачимо і зупинимося на фотопаузу біля Церкви Святого Юра, проїдемося вуличками Старого Львова, зробимо невелику пішохідну прогулянку по центру древнього граду, під'їдемо до Високого замку і по вулиці Личаківській закінчимо нашу екскурсію на вокзалі.
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал "А". Перетин кордону. При швидкому проходженні кордону та бажанні групи можливість відвідати Краків. Трансфер в центр 10€. Або вільний час в одному з торгових центрів. Або

  • Королівський шлях (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

Краків-місто – дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. В ньому потрібно зупинитись, затриматись хоча б на мить Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузи. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо сурмача в Марянському костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.
У вільний час рекомендуємо:

  • Пива багато не буває (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох!
Нічний переїзд в Прагу.

День 2. Прага – Замок Чеськи Штернберг
Прибуття в Прагу. По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню). Ранкова екскурсія.
Екскурсія Зустріч з Прагою (входить у вартість туру)
В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел діви Марії перед Тином. Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, клементінум, Карлова вулиця... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!
Вільний час в Празі. Рекомендуємо відвідати екскурсії і програми на вибір:

  • Таємниці королів – Градчани (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших мотивів – в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас чекають скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценберзький палац і зміна варти в Парадних подвір'ях Празького граду.
  • Прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослий: 30€ / Діти: 26€) Аперетиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей... Ось вони незабутні миті в житті... Розміщення в готелі після 14:00. Проїзд на громадському транспорті оплачується додатково.
  • Пивними дорогами Праги (Дорослий: 26€ / Діти: 21€) Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
  • Тіні старого міста (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Вечірня Прага сповнена чарівності, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі... Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо "еліксир молодості".

Ночівля в Чехії (Прага).

День 3. Будапешт – Відень – Шенбрунн – Палац Бельведер
Сніданок. Переїзд в Відень. Пішохідна екскурсія
Екскурсія Віденський вальс (входить у вартість туру)
Відень – місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне... його по праву називають серцем Європи. Це надзвичайне місто! Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі. Ми прогуляємося по самому серцю Вени. Величний місто зачаровує шармом і витонченістю...
Вільний час. Екскурсії на вибір.

  • Величний Відень (Дорослий: 26€ / Діти: 21€) Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторний і прекрасний! "Це моя воля!" – цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатр. Ми також побачимо веселу пам'ятку – химерний будинок Хундертвасер! А на завершення екскурсії – "нанесемо візит" принцу Євгену Савойському та побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
  • Блиск і занепад Великої Імперії (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток) Відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Був час, коли в землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і знаходяться саме тут – в Скарбниці!
  • Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток) Вже більш 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, що об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!

Переїзд через вечірній Будапешт. Для охочих :

  • Прогулянка на кораблику "Чарівність Дунаю" (Дорослий: 26€ / Діти: 21€) Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, немов нитки перлів, пов'язують дві частини міста – Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" старовинні водолікарні, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. З шампанським... по Дунаю... Чудовий вечір...

Нічний переїзд.

День 4. Львів
Час прибуття у Львів орієнтовно 12:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття у Львів – комплекс Термінал "А". Переїзд на потяги на ж.д. вокзал. До нових зустрічей!

Коментарі