Бійцівський клуб "Achilles" – динамічно розвиваючий центр бойових мистецтв для дітей і дорослих у м. Черкаси.

Заснований в 2014 році молодими тренерами, В'ячеславом Коляденко та Ігорем Дмитрашем.

Спортсмени бійцівського клубу "Achilles" демонструють свої навички та виборюють першість на всіх рівнях змагань: Чемпіонати області, Чемпіонати України, Чемпіонати Світу/Європи.

Тренер – Коляденко В'ячеслав Вікторович, 28 років.

Віце-президент федерації панкратіону в Черкаській області. Чорний пояс, I-дан з панкратіону. Призер Чемпіонату України з бойового самбо. Президент і тренер Бійцівського клубу "Achilles".

Серед його вихованців багаторазові чемпіони області, України, Європи і світу.

Тренер – Дмитраш Ігор Олегович, 28 років.

Призер кубка України з бойового самбо, чемпіон та призер міжнародних змагань з бойового самбо, дзюдо, чемпіон всеукраїнського турніру зі змішаних єдиноборств серед професіоналів). Займається спортом 17 років, президент і тренер бійцівського клубу "Аchilles".

За 3 роки активної роботи тренера виховали: одного чемпіона світу, двох призерів чемпіонату світу, п'ятнадцять чемпіонів України з ММА, бойового самбо та панкратіону, а також більше 140 чемпіонів області. 

Ми прагнемо поєднати кращі техніки з різних бойових мистецтв і надати їх усім охочим. Кожен, хто приходить у клуб, має великий потенціал – наша мета розкрити його. 
Головний пріоритет – навчити перемагати (перемагати свій страх, свою лінь, свого суперника).

Ми не просто бійцівський клуб, насамперед ми спортивна сім'я, яка не тільки разом тренується і досягає спільних цілей, а й спілкується і проводить дозвілля за межами зони борцівського килима. 

Коротка характеристика видів спорту, які викладаються:

  • Панкратіон - відроджений давній олімпійський вид єдиноборства. Слово "панкратіон" походить від назви бойового мистецтва, уперше включеного до програми Олімпійських ігор.
  • Змішані бойові мистецтва (також MMA – від англ. MixedMartialArts) – бойові мистецтва (часто неправильно звані "боями без правил"), що представляють собою поєднання безлічі технік, шкіл і напрямків єдиноборств. ММА є повно контактним боєм із застосуванням ударної техніки і боротьби в стійці (клінч), так і на підлозі (партер).
  • Самбо (від самозахист без зброї) – вид спортивного єдиноборства, а також комплексна система самооборони. Самбо – відносно молодий, але досить популярний і інтенсивно розвивається вид спортивного єдиноборства. Основою технічного арсеналу самбо служить комплекс найбільш ефективних прийомів захисту і нападу, відібраних з різних видів бойових мистецтв і національної боротьби багатьох народів світу. Кількість прийомів в арсеналі самбо неперервно зростає по мірі розвитку цього виду спортивного єдиноборства.