Логотип Тарас Бульба, корчма

Тарас Бульба, корчма

 • Фото 1 - Корчма Тарас Бульба
 • Фото 2 - Корчма Тарас Бульба
 • Фото 3 - Корчма Тарас Бульба
 • Фото 4 - Корчма Тарас Бульба
 • Фото 5 - Корчма Тарас Бульба
 • Фото 6 - Корчма Тарас Бульба

Адрес

г. Черкассы, бул. Шевченко, 418

Время работы

 • Пн - Вс: 09:30 - 00:00

Кухня

 • украинская
 • европейская
Фишка Тарас Бульба

Единственное заведение в Черкассах, где вы можете приобрести домашние колбасы, голубцы, крученики, вареники, пирожки и другие изделия из мяса и муки (мороженые и готовые)!

Наша фишка

Магазин с домашними украинскими блюдами собственного производства!

Кратко о нас

Корчма "Тарас Бульба" – популярный украинский ресторан в Черкассах. В корчме Вас ждет демократичная атмосфера и колоритный интерьер в сельском стиле.  

Корчма имеет залы на 6, 15, 20, 30, 35 гостей, морскую залу и летнюю площадку, которая может разместить одновременно до 120 человек. Каждый зал имеет свой неповторимый интерьер, выдержанный полностью в украинском стиле.

Основу меню составляют традиционные блюда украинской национальной кухни, но есть и популярные блюда европейской кухни.  

Из блога
'Два черкасских заведения попали в ТОП-100 лучших ресторанов Украины'

"Тарас Бульба" и "Боттичелли" попали в рейтинг ТОП-100 лучших ресторанов страны.

Отзывы
 • Фото

  Крутий заклад, смачні страви, вже років десять святкуємо лише в Тарасі Бульба, можемо просто зайти повечеряти. Хочеться відмітити адміністратора Ніну Іванівну, яка розкаже про кожну страву, порадить що краще замовити, ввічлива, завжди привітна. Музика на 100%. Юля

 • Фото

  Звернувшись оговорити меню, адже даний заклад роками любимо, навіть не могли подумати що так все получиться.Адмін Ніна, не згадаю як там її побатькові, та до такої хамки думаю побатькові звертатись не варто. Мало того що їй важко винести на вуличну площадку 4 журнали, бо мені з дитячою коляскою по сходах та через двоє дверей таки не зручно заходити в середину приміщення, то безпардонне хамовите ставлення вам гарантовано. Сьогодні після замовлення меню хотів все відмовляти та йти в інший заклад. Нав'язування свого меню, просто по серед розмови встала і пішла бо знайомі підійшли без вибачення, на прохання показати фото торта який продає бульба його немає, поїдьте в государь подивіться, яка козацька рада (водка), особлива, класична ( їх декілька видів є) спитайте на барі, музика (за її словами) лише з 18.00, хочете раніше звоніть музикантам, телефон на барі (на барі телефон теж не знали )))). Це лише дещо з тих перлів що видавала ця Ніна... Благо для тебе Бульба, що є адміністратор Андрій, вибачення отримали, гострі кути згладили, замовлення залишили. Нікому не раджу спілкуватися з адміном Ніною, або відразу до інших адміністраторів ідіть, або обходьте заклад стороною.

Последнее обновление 03.07.19