Виставка - Виставка інклюзивного мистецтва 'РІЗДВЯНА КАЗКА'

Виставка інклюзивного мистецтва "РІЗДВЯНА КАЗКА"


21 грудня 2021 року у Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки інклюзивного мистецтва "РІЗДВЯНА КАЗКА".

На виставці представлені роботи, створені дітьми та молоддю з інвалідністю, які відвідують творчі заняття Черкаської громадської організації "Ми є поруч" під керівництвом Тетяни Волочай.

В експозиції представлено близько ста творчих робіт у різних техніках: малювання, бісероплетіння, в’язання, аплікація, сувеніри з дерева, паперу та тканини. Серед дитячих виробів – новорічні янголи, іграшки та сувеніри. Виготовлення таких робіт має важливе арт-терапевтичне значення для дітей з особливими освітніми потребами, розвиває дрібну моторику, увагу, комунікативні вміння.

У рамках відкриття виставки відбувся святковий захід для дітей і молоді з інвалідністю. Учасники підготували та представили свої творчі номери: танцювальні композиції та вірші. Кожен отримав солодкі подарунки від благодійників та волонтерів.

Впевнені, кожен відвідувач виставки відчує закладений у невеликі роботи великий зміст: віру в добро, важливість взаємодопомоги, тепло дитячих рук та передноворічний настрій.

Текст: куратор виставки Марина Бугеря, завідувачка відділу науково-просвітницької та виставкової роботи.

Фото 13

Фільм'Виставка інклюзивного мистецтва "РІЗДВЯНА КАЗКА" ' - фото 1
Фільм'Виставка інклюзивного мистецтва "РІЗДВЯНА КАЗКА" ' - фото 2
Фільм'Виставка інклюзивного мистецтва "РІЗДВЯНА КАЗКА" ' - фото 3
Фільм'Виставка інклюзивного мистецтва "РІЗДВЯНА КАЗКА" ' - фото 4
Фільм'Виставка інклюзивного мистецтва "РІЗДВЯНА КАЗКА" ' - фото 5
Фільм'Виставка інклюзивного мистецтва "РІЗДВЯНА КАЗКА" ' - фото 6
Коментарі