Виставка - Фотовиставка Петера Лаглера 'Душа Відня'

Фотовиставка Петера Лаглера "Душа Відня"Дирекція художніх виставок України спільно з Обласним художнім музеєм Черкаської обласної ради відкрили виставку фотографій Петера Лаглера "Душа Відня", Австрія. Його фотографії дозволяють відчути і зрозуміти душу цього давнього міста, показуючи фрагменти і деталі, які важко помітити під час коротких туристичних прогулянок, поїздок чи відряджень.

Фасади барочних костелів, голівки путті, гротескні шрифти рекламних вивісок, класицистичні сфінкси, імперські орли, строга геометрія сучасних будівель і пластичність історизму – все це помічає і виділяє око Петера Лаглера.

Одним з улюблених прийомів художника є робота з віддзеркаленнями у вітринах крамниць, вікон будинків чи авто. Це дозволяє йому отримати широкий та різноманітний спектр образа міста з його мешканцями.

Довідка про фотохудожника:

Петер Лаглер (народився 1968 року) – учасник багатьох міжнародних виставок у галереях Данії, Словенії, Чехії, Німеччини. В останні кілька років багато знімає в Україні. Його виставки пройшли у Львові (Музей ідей), Дніпропетровську (Арт-центр "Квартира"), Івано-Франківську (Краєзнавчий музей) і Києві (Бібліотека НАНУ, Музей історії Києва, Національний Заповідник "Софія Київська").

Відкриття 16 травня о 16:00

Коментарі