Ювелірна робота: обираємо обручки для весілля

Гладкі, гранчасті, ажурні, із вставкою, що обертається по центру, – сьогодні на поличках магазинів можна знайти різні обручки для весілля. Які з них є найбільш популярними і практичними, читайте в нашому матеріалі. 

30 червня52671
Svadba article header.11
'Ювелірна робота: обираємо обручки для весілля'

Вибір обручок для молодої пари – це, напевно, один із найбільш відповідальних моментів процесу підготовки. Адже вони є символом вічної любові й вірності. Які каблучки нині в моді, і на що звертати увагу під час вибору – ми запитали у консультантів ювелірних магазинів.

Які весільні персні популярні? 

Класичні обручки

Такі прикраси є модними протягом багатьох десятиліть. Класичні "обручки" виготовляють здебільшого із золота. Урізноманітнити такі варіанти можна за допомогою гравіювання або каменів. Плоскі та гладкі прикраси відрізняються класичними формами, вони довговічні та практичні.

Ювелірна робота: обираємо обручки для весілля
Ювелірна робота: обираємо обручки для весілля

Обираючи класичні каблучки, звертайте увагу на їх ширину. Декілька разів зважте всі "за" і "проти", перш ніж придбати широку обручку, тим паче якщо плануєте носити на тому ж пальці інші прикраси.

Двох- і триколірні

Такі моделі поєднують декілька видів металів, наприклад, жовте, червоне і біле золото. Конструкція каблучок може складатися як з декількох "обручів" з різного матеріалу, так і з декількох частин, з'єднаних в одне ціле.

На сьогоднішній день в моді "американки" – плоскі каблучки з різними типами зрізів. В останні роки це безперечний тренд серед наречених, які готуються до весілля. Також відзначаємо стабільний попит на класичні гладкі весільні обручки з білого, жовтого або червоного золота. Молодь часто обирає комбіновані варіанти – біле і червоне золото, додає різну кількість каменів.

Оксана Перепелиця
Оксана Перепелиця
консультант магазину "Карат"
 

Каблучки, які крутяться

Весільні прикраси, які найчастіше складаються із двох обручів, один із яких обов'язково крутиться.

З гравіюванням

Оригінальний напис на обручках, які створені тільки для вас двох, дозволяє зробити унікальними навіть звичайні прикраси. Гравірування має чудовий вигляд на простих гладеньких каблучках. Вигравіювати напис можна як на зовнішній, так і на внутрішній стороні виробу. Нанести незвичайний напис можна лазерним або ручним способом. Найчастіше майбутнє подружжя гравірує на обручках свої ініціали, освідчення в коханні, оригінальні, зрозумілі тільки їм, слова, дату весілля, різноманітні сердечка та інші "милості".

У цьому сезоні популярний витончений мінімалізм, поєднання геометрії і плавних ліній. З декору в моді – камені і гравірування. Добре купують обручки з гравіруваннями у вигляді малюнків, ініціалів молодят, написів і рельєфів. Також може бути викривлений обідок або наскрізний малюнок. Найбільш популярний матеріал для обручок – золото. Якщо мова йде про каміння – то це не класичні діаманти, а рубіни і сапфіри, покриті емаллю для того, щоб додати ефект старовини. Крім того, в обручках цьогоріч використовується плоский зріз, тобто вони не мають звичного закругленого обідка.

Юлія Клименко
Юлія Клименко
продавець-консультант магазину "Ювелірна галерея"
 

Чи є альтернатива?

Не впевнені, що зможете постійно носити обручки і не дуже трепетно ставитеся до весільних прикмет і традицій? Можна обрати один із альтернативних варіантів!

Татуювання

Багато пар, особливо за кордоном, все частіше надають перевагу парним татуюванням на безіменних пальцях. Хоча більшість тату-майстрів сходяться на думці, що вже через декілька місяців такі татуювання на пальцях матимуть дуже поганий вигляд. Вони швидко стираються і бліднуть.

Ювелірна робота: обираємо обручки для весілля
Ювелірна робота: обираємо обручки для весілля

Парні кулони

Ще один альтернативний варіант – парні кулони з підвісками, що символізують любов молодят. Підвіски можуть мати різноманітну форму, головне – щоб це було символічно для пари. Деякі молодята носять свої весільні каблучки як підвіски на ланцюжках.

Чому обручки носять на безіменному пальці?

За однією з версій, традиція носити символ вірності саме на безіменному пальці прийшла до нас зі Стародавнього Єгипту. Єгиптяни вірили, що саме від безіменного пальця проходить нерв прямо в серце. Тобто вдягаючи обручку, ви символічно показуєте, що ваше серце зайняте і повністю належить іншій людині.

На що звертати увагу під час вибору?

Під час вибору обручок звертайте увагу не тільки на розмір, але і на товщину і довжину ваших пальців. Якщо ваші руки мініатюрні, велика громіздка каблучка матиме дуже дивний вигляд. 

Обручка не повинна злітати з пальця, але і не повинна охоплювати його занадто міцно. Спробуйте зняти і надіти прикрасу – обідок повинен відносно легко ковзати по фаланзі, але водночас не злітати при зміні положення руки. Не забувайте, що на холоді пальці стають більш тонкими, а в спеку або після інтенсивних фізичних навантажень руки навпаки набрякають.

Ювелірна робота: обираємо обручки для весілля
Ювелірна робота: обираємо обручки для весілля

Зверніть увагу на внутрішній профіль обідка. Він може бути плоским або округлим. Другий варіант більш зручний. По-перше, він не буде натирати шкіру в разі набряку кінцівок, а по-друге, такий внутрішній профіль з часом можна легко відполірувати і збільшити діаметр каблучки.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    Долго спорили с мужем какие кольца выбрать на свадьбу. Хотелось чего то красивого необычного и разумеется недорогого. Какие сейчас в Киеве цены сами знаете, короче говоря в сумму отложенную на свадьбу не вписывались, но на кольцах экономить не хотели, так как планируем носить их долго :) Подруга посоветовала съездить на ювелирку Гемма на Харьковском (http://www.hemma.kiev.ua), хорошо что недалеко живем. Заказали там изготовление обручальных колец на заказ, пообщались с очень толковым дизайнером быстро сделали макет на компьютере. Остались очень довольны, советуем. Самое главное цены очень демократичны так как они производители, стартуют с 2 тысяч гривен, за работу наценки минимальны главное как говорится что бы Вы сами знали чего хотите:)