Вечірка - Книжкова ніч Гаррі Поттера – 2021

Книжкова ніч Гаррі Поттера – 2021


  • Дата: Архів26 лютого 2021, 15:00 - 18:00
  • Де: вул. Святотроїцька, 24, Черкаська обласна бібліотека для дітей
  • Тип події: вечірки, конкурси, розважальні програми, майстер-класи
  • Деталі: за посиланням
  • Цінабезкоштовно

Не пропустіть головну бібліотечну подію лютого! "Книжкова ніч Гаррі Поттера" відбудеться! Цього року її тема: Алея Діаґон. А значить на поттероманів чекає чимало дивовиж: круті майстер-класи, тематичні татушки, рухливі ігри, несподівані гості, конкурс костюмів, віртуальна магія, наукові фокуси й, звісно ж, сувеніри.

Запрошуються всі віддані шанувальники серії книг про Хлопчика-Який-Вижив віком від 8 до 18 років. Для участі вам треба зареєструватися на сайті Черкаської обласної бібліотеки для дітей за посиланням й отримати в бібліотеці своє персональне запрошення. А після цього – готуйте костюм, передивляйтеся екранізації й гайда до нас!

Водночас, маємо важливу інформацію! Цього року карантинні обмеження не дозволяють нам зібрати на нашій вечірці стільки ж учасників, як торік. Однак ми не можемо допустити, щоб справжні віддані фани магічної серії Джоан Ролінґ лишилися без "Книжкової ночі Гаррі Поттера"! Тому ми зробили так, щоб відвідати нашу вечірку змогли лиш ті, хто знайомий із цим персонажем та його пригодами.

Щоб пройти реєстрацію й отримати персональне запрошення, ви маєте відповісти на 5 ЕЛЕМЕНТАРНИХ питань по всесвіту Гаррі Поттера. Якщо ви читали бодай одну книжку або дивилися хоча б один фільм серії, ви зможете дати відповідь. Для переходу до реєстраційної форми, достатньо 3 правильних відповідей із 5.

Для учасників вечірки будуть розроблені спеціальні маршрути, аби кількість присутніх на кожній локації читачів не перевищувала 10 осіб. І звісно, не забудьте про маску. Для нас важлива ваша безпека!

Коментарі