Театр - Вистава 'Ніч перед Різдвом'

Вистава "Ніч перед Різдвом"


  • Дата: Архів8 січня 2022, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ПК "Дружба Народів"
  • Тип події: вистави
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 150 до 500 грн

Шлях до серця дівчини лежить через... черевички. Коваль Вакула, який напередодні Різдва втратив від кохання здоровий глузд, вирішує у будь-який спосіб здобути черевички, які носити цариця, й розтопити крижане серце своєї Оксани.

Передріздвяна ніч приховує в собі дива, й вабити незвичайними пригодами, які збуваються. Тут і колоритна Солоха зі своїми любовними походеньками з Чортом, Дяком, Головою та Чубом. Містичний характерник Пацюк, який має блат із самісіньким пеклом, козаки з Січі і навіть Цариця, яка таки дарує Вакулі черевички із золота. Красива казка про шалене кохання з яскравими масовими сценами, піснями, танцями, іскрометним гумором, колядками, різдвяним вертепом, неймовірно казковою сценографією. Не поспішайте занурюватись у зимові, безрадісні будні, адже свята тількі починаються!

Найграндіозніше театральні втілення творчої спадщини великого Гоголя. Вистава "Ніч перед Різдвом" (за мотивами повісті "Вечори на хуторі поблизу Диканьки") у постановці видатного режисера Андрея Бакірова.

На сцені більш ніж 30 акторів, шикарні костюми і декорації, національний колорит і безліч сюрпризів.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел: (093) 295-70-01.

Коментарі
  • Фото

    Дуже гарна вистава. З радістю хотілаб побачити ще в нашому місті вистави Чернігівського драматичного театру.