Театр - ВІЙ у постановці Раду Поклітару

ВІЙ у постановці Раду Поклітару


  • Дата: Архів26 листопада 2019, 19:00
  • Де: бул. Шевченка, 249 ПК "Дружба народів"
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 150 до 450 грн

Балет "Вій" у постановці Раду Поклітару – містична історія за мотивами повісті Миколи Гоголя – притча про віру та зневіру, про випробування людської душі та сили духу. Божевільна історія, яка трапилася зі звичайним студентом Хомою Брутом, розповідь про те, що буває, коли віра у власні можливості недостатньо міцна, а сон все важче відрізнити від реальності. Емоції, пристрасті, відчай, боротьба з власними демонами. Як розпізнати зло, яке іноді набуває лику безневинного і створення прекрасного? Як протистояти самому Вієм? Хто ж він – Вій? Сон, нечиста сила або явні реалії ...

Новий балет увібрав у себе найкращий досвід головного балетмейстера Академічного театру "Київ Модерн-балет" Раду Поклітару – стильний мікс-музики та хореографічного рішення, неповторних костюмів, унікальних декорації і, вперше, надсучасних технологічних візуальних ЗD-спецефектів, які ще не використовувалися в сучасному Українському танцювальному театрі.

Спеціально до вистави музику написано українським композитором Олександром Батьківщини.

В балеті всі персонажі зберегли свої імена, і не варто чекати ілюстрації всім відомого сюжету. Режисерське прочитання Раду Поклітару – це завжди творче переосмислення місця дії, пропонованих обставин і вчинків героїв.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел: (093)295-70-01.

Коментарі
  • Фото

    На сайте Карабаса совсем другая дата стоит. Проверьте информацию, пожалуйста.