Театр - Жениха викликали, дівчата?

Жениха викликали, дівчата?


  • Дата: Архів7 березня 2020, 18:00
  • Де: вул. Хрещатик, 196, Обласна філармонія
  • Тип події: вистави
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 180 до 420 грн

Комедія в двох діях.

В ролях: Тамара Яценко Народна артистка України, Тетяна Шеліга Заслужена артистка України, Євген Паперний Народний артист України, Дмитро Лаленков Заслужений артист України, Олег Коваленко, Сергій Кучера.

Режисер-постановник: Володимир Борисюк.

Художник-постановник: Валентина Кузьмичова.

Балетмейстер: Ольга Семешкіна.

Продюсер: Олег Шпанчук.

Дві самотні літні жінки, сестри: одна – колишня актриса, інша – все життя за нею. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть в дуже просторій квартирі, де колись був гучний театральний гуртожиток. Одні... І раптом старшій (актрисі) приходить на розум геніальне рішення!! – видати заміж молодшу. І рівномірному, з схожими тихими днями житті щось починає відбуватися.

Нареченого замовляють в шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не наречений, а потім – відразу два наречених...

Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією.

Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого пані приймають за істинного нареченого. В результаті – всі закохані! І весь процес з'ясування відносин супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними, насправді цілком реальні.

У цьому спектаклі в повітрі завжди є можливість. Здавалося б, простягни руку – і схопиш мрію за хвіст, зіб'єш з небес на землю – ось тобі і реальність. І не так вже багато для цього треба. Кульмінація вистави – в прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здавалося, ще трохи- і все налагодиться в цьому житті... Але.....

Тривалість вистави з антрактом 2 години 30 хв.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел: (093)295-70-01.

Коментарі