Театр - Катерина Кухар. Ромео & Джульєтта

Катерина Кухар. Ромео & Джульєтта


  • Дата: Архів15 березня 2022, 19:00
  • Тип події: вистави
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ПК "Дружба народів"
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 190 до 790 грн

"For never was a story of more woe than this of Juliet and her Romeo".

Вперше в Україні прем’єра світового балету "Ромео і Джульєтта" за однойменною трагедією Вільяма Шекспіра. Балет на 2 дії. У головних ролях найкрасивіша балетна пара Європи – Катерина Кухар та Олександр Стоянов, які вперше представлять балетну постановку у великому всеукраїнському турі.

Композитор – Сергій Прокоф’єв. 

Хореографія та постановка Валерія Ковтуна. 

Сюжет балету розгортається в епоху Відродження на фоні життєрадісних вулиць італійського  міста Верони. 

Жвавій та артистичній музиці протистоять напружені драматичні епізоди, пов’язані з кровною ворожнечею та лютою ненавистю сімей Монтеккі та Капулетті. В атмосфері цього протистояння зароджується щире та поетичне кохання юних Ромео і Джульєтти, які належать до двох протилежних ворогуючих сімейств. Цьому коханню судилося стати уособленням душевної  краси і людяності, яке змушене трагічно загинути під гнітом жорстких соціальних умов. 

"Ромео і Джульєтту" у виконанні Олександра Стоянова та невагомої Катерини Кухар називають гімном кохання шекспірівських героїв.

Виконавці про балет:

Александр Стоянов: "Свою премьеру Ромео я танцевал с балериной, в которую влюблен. Она в последствии стала моей женой. Поэтому играть на сцене мне не приходилось и не приходится по сей день".

Катерина Кухар: "Партия Джульетты очень сложная. Необходимо показать не только юность и влюбленность героини, но и ее внутреннюю силу, характер... Согласитесь,  пойти против воли родителей, а затем принять решение не жить без любимого – на это способна только девушка с очень сильным характером. 

Мне предложили готовить партию Джульетты в очень сложный для меня период – после того, как я пережила личное горе. И я очень благодарна за возможность, потому что работа над балетом вернула меня к жизни…"

Продаж квитків за посиланням.

Коментарі