Корчму "Тарас Бульба" було відкрито 19 травня 2001 року. Назва цього закладу походить від однойменної повісті знаменитого українського письменника М. Гоголя "Тарас Бульба". 

"Тарас Бульба" відкриває свої двері для своїх гостей о 9:30 та працює до 24:00. 

Заходячи до центральної зали, ми потрапляємо до холу, у так звану дерев’яну козацьку башту, по обидва боки якої ми можемо побачити картини, виліплені з глини. Це і козаки-куми з кухлями, які запрошують до ресторану, і українські музики та рибалки. Під картинами тин з лози, за яким знаходиться сундук та старовинні ткацькі приладдя. Відкривши двері з ліва, ми потрапимо до веранди української хати (місце для паління), а зправа, ми потрапимо у затишну залу (другий зал).

В цій залі є шість столів за якими можна розмістити до 30 гостей. Цю залу можна запропонувати для гостей, котрі хочуть відпочити у затишній залі без живої музики. З лівої сторони ми одразу звернемо увагу на глиняну картину українських гончарів, а по всьому периметру зали розміщені гончарські вироби (глечики, горщики, кухлі) та вишиті старовині картини хрестиком.

Відкривши двері основного залу, ми побачимо барну стійку у формі дерев’яної бочки. Ця зала містить сім столів і може прийняти до 35 гостей одночасно. Ця зала має живу музику та великий танцювальний майданчик, де весело проводять вечірній час гості закладу.

Біля печі ми заходимо у банкетну залу, яка вміщує 10-15 чоловік. Ця зала підходить для ділових зустрічей та святкування невеличких днів народжень.

У найменшій залі на шість чоловік, ми опиняємося неначебто за столом у Солохи, персонажа першої книги М.Гоголя "Вечори на хуторі близь Диканьки", а з віконця за вами нібито підглядають персонажі однойменної книги.

Літній майданчик приймає одночасно до 120 чоловік. Він розділений на дві частини. Перша частина налічує 9 столів (45-50 чоловік), де дуже багато підвісних квітів та квітів на підставках та у корзинах з лози. Також на цій площадці є українська піч з глиняними глечиками та рогачами. 

На другій частині майданчику знаходяться окремі бесідки та одна велика бесідка на п’ять столів. Також тут розташований козацький човен "Чайка", на якій сидить козак, котрий готується до відправлення цього човна. Біля човна знаходиться діючий водоспад та старовинний український колодязь. 

З лівої сторони холу ми знайдемо "третій зал", увійшовши до якого, ми потрапимо у хатину з мазаними стінами та стелею. З правої сторони – українська мазана піч. З вікон хатини ми бачимо українське село з квітучими маками та відпочиваючими жителями українського села, дерев’яний місток через маленьку річку та живими вербами. Ця зала може прийняти до 20 чоловік та підходить до святкування хрестин, днів народжень та невеличких весіль.

Також у корчмі є і морський зал. Ця зала нібито морський човен з мачтами, та капітанською рубкою (барна стійка). Ця зала має п’ять столиків та дві окремі кабінки на шість чоловік.

Піднявшись по сходах на другий поверх, ми потрапляємо до найбільшої зали на п’ятдесят чоловік, з живою музикою, місцем для курців та гардеробом. Ця зала доречна для проведення українських весіль.