Страхування

Сучасна людина стикається з різними ризиками практично щодня. Ризики здоров'ю, бізнесу, фінансовим операціям, при купівлі нерухомості або авто.
Страхування – це захист свого майна від непередбачуваних ситуацій, а також громадян від нещасних випадків (стихійне лихо, падіння з переломом частини тіла тощо) за рахунок грошових фондів. Фонд страхової компанії формується завдяки внескам людини, так званих страхових премій. Суть страхування – розподіл збитку між всіма учасниками страхування. Сучасні страхові компанії пропонують величезну кількість послуг щодо страхування життя, здоров'я, майна, оформлення іпотечних кредитів. Сьогодні все більше людей сходяться на думці, що страхування – це не даремно витрачені кошти, а хороша гарантія на майбутнє. Критично важливим страхування стає в кризові часи.
Застрахувати сьогодні можна практично все. Найбільш актуальним є страхування житла та автомобілів. В цьому розділі ви знайдете адреси страхових компаній, а також всю інформацію про провідні страхові компанії Черкас.
більше
All Inclusive, туристичне агентство
бул. Шевченка, 145, оф. 241
більше
ФотоКопі Центр, салон-магазин
бул. Шевченка, 207
більше
Vector Tour, туристичне агенство
вул. Небесної Сотні, 2
більше
TOUR lounge, турагенція
вул. Байди Вишневецького, 18, оф. 1
більше
Кий Авіа, туристична компанія
вул. О. Дашкевича, 30
більше