Страхування

Сучасна людина стикається з різними ризиками практично щодня. Ризики здоров'ю, бізнесу, фінансовим операціям, при купівлі нерухомості або авто.
Страхування – це захист свого майна від непередбачуваних ситуацій, а також громадян від нещасних випадків (стихійне лихо, падіння з переломом частини тіла тощо) за рахунок грошових фондів. Фонд страхової компанії формується завдяки внескам людини, так званих страхових премій. Суть страхування – розподіл збитку між всіма учасниками страхування. Сучасні страхові компанії пропонують величезну кількість послуг щодо страхування життя, здоров'я, майна, оформлення іпотечних кредитів. Сьогодні все більше людей сходяться на думці, що страхування – це не даремно витрачені кошти, а хороша гарантія на майбутнє. Критично важливим страхування стає в кризові часи.
Застрахувати сьогодні можна практично все. Найбільш актуальним є страхування житла та автомобілів. В цьому розділі ви знайдете адреси страхових компаній, а також всю інформацію про провідні страхові компанії Черкас.
більше
ФотоКопі Центр, салон-магазин
бул. Шевченка, 207
більше
All Inclusive, туристичне агентство
бул. Шевченка, 145, оф. 241
більше
Кий Авіа, туристична компанія
вул. О. Дашкевича, 30
більше
Vector Tour, туристичне агенство
вул. Небесної Сотні, 2
більше