Логотип Shake It, Школа танцю

Shake It, Школа танцю

 • Фото 1 - Школа танцю Shake It
 • Фото 2 - Школа танцю Shake It
 • Фото 3 - Школа танцю Shake It
 • Фото 4 - Школа танцю Shake It
 • Фото 5 - Школа танцю Shake It

Адреса

м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 69, Салон красм "Фіджи"

Час роботи

 • Пн. - Нд.: 13:00 - 22:00
* час занять по стилям уточнюйте індивідуально

Вид спорту

 • танці

  Shake It в соціальних мережах

  Фішка Shake It

  У нашій школі танцю ви знайдете цікаві для себе проекти, акції, події, візьмете участь у зйомках відео та різних заходах (при бажанні)

  Наша фішка

  Цікаві проекти, акції, події, зйомки відео та участь у різних заходах!

  Приведи друга – отримай знижку на абонемент в школу танцю "Shake It"

  А у нас черговий сюрприз для Вас! Ловіть момент! Швидше беріть своїх друзів, приводьте в Школу Танцю Shake It і отримуйте знижку 20% на Ваш...

  Коротко про нас

  Школа танцю "Shake It", відкрилася в 2016 році в м. Черкаси. Нова школа, що стрімко розвивається, в якій ми навчимо Вас відчувати своє тіло і музику.

  Головна відмінність Школи Танцю "Shake It" від інших шкіл полягає в тому, що ми робимо акцент на bootyculture! Тільки в нашій школі Ви зможете ідеально оволодіти новими танцювальними напрямками, які знаходяться на піку популярності у всьому світі, такими як: dancehall, reggaeton, twerk та ін.

  У Школі Танцю "Shake It" Вас чекає абсолютно невимушена і вільна атмосфера. Заняття проходять в затишному і просторому залі, де Ви зможете просто розслабитися і відпочити від повсякденних турбот, при цьому коригуючи свою фігуру.

  Також, не може не радувати викладацький склад Школи Танцю "Shake It". Всі наші викладачі є досвідченими і професійними танцюристами, які зможуть знайти підхід до будь-якого учня.

  Двері нашої школи відкриті кожному, хто бажає рости і вдосконалюватися в області сучасних танців.

  Відгуки
  • Фото

   Занимаюсь танцами (бачатой)недавно,очень довольна тренером .Она большая умничка доступно объясняет,настоящий профессионал своего дела.Получаю огромное удовольствие от занятий!Удобное месторасположение школы и время занятий.

  • Фото

   Давно хотела заниматься бачатой. Обратилась в школу Shake it. Очень довольна тренером: объясняет хорошо, внимательная, учитывает пожелания учениц. Переодеваться удобно и в целом атмосфера очень танцевальная.

  Останнє оновлення 21.01.19