Сервісне обслуговування

Згідно із законодавством України, в кожного покупця є право на придбання якісного товару. Разом з товаром ми набуваємо право на сервісне обслуговування і автоматично стаємо членом центру сервісного обслуговування. В законі також зазначено, на які послуги центру сервісного обслуговування ми можемо претендувати. Умови сервісного центру на ремонт прописуються в договорах між продавцем і покупцем. Важливо пам'ятати, що чим ретельніше в договорі описані всі нюанси, умови гарантії та сервісу, тим менше претензій і приводів для конфлікту буде у продавця і покупця. Роботи з гарантійного ремонту для покупця проводяться безкоштовно на основі Порядку гарантійного ремонту.
Хоча в Черкасах і невеликий список сервісних центрів, але роботу свою вони роблять якісно. Найбільш часто жителі нашого міста звертаються в сервісний центр техніки. Часто їх цікавить ремонт ноутбуків, комп'ютерів, холодильників, мобільних телефонів.
Сервісні центри Черкас пропонують великий спектр послуг для своїх клієнтів. У місті представлені як авторизовані точки відомих брендів, так і комплексні сервісні центри з ремонту того чи іншого виду техніки. Якщо у вас щось зламалося – ви прийшли за адресою! Перелік сервісних центрів Черкас, з адресами і телефонами, графіком роботи ви легко можете знайти в цьому розділі.
більше