HR-менеджери, бізнес-тренери

Менеджер з персоналу та бізнес-тренер увірвався на український ринок раптово і так само швидко завоював на ньому своє лідерське місце. Це особлива категорія людей, діяльність яких спрямована на підвищення професійного рівня окремих працівників, керівників і цілих компаній. Необхідність в бізнес-тренінгах час від часу відчувають усі великі компанії. Як правило, особливо актуальними вакансії HR-менеджерів та бізнес-тренерів стають у перехідні періоди – коли в компанії відбувається реструктуризація, зміна керівництва, запуск нового масштабного проекту тощо. 
Сьогодні HR-менеджери нерідко суміщають свою основну діяльність з роботою бізнес-тренера. Це оптимізує витрати на утримання двох фахівців зі схожими функціями. 
На ринку Черкас більше цінуються люди зі знанням англійської, досвідом роботи з клієнтами, організаторськими здібностями, готовністю їздити у відрядження. Як кажуть експерти, попит на представників цієї спеціальності в майбутньому буде тільки рости. 
Рівень заробітної плати залежить від досвіду працівника та вміння працювати з персоналом. Якщо ви хочете влаштуватися менеджером або бізнес-тренером в Черкасах, пропонуємо вам вакансії відомих фірм і організацій нашого міста. Інформація про вакансії, вимоги, зарплати постійно оновлюється.
більше
  • Архив 5
Зарплата
Зайнятiсть
Вiдкрита
Інспектор з кадрів

КЗ "Черкаський обласний краєзнавчий музей" Черкаської обласної ради

4173 грн.
постійна
Архів
Менеджер з організації навчальних заходів

Персонал, консалтингове агентство

За результатами співбесіди
повна
Архів
Менеджер з підбору персоналу (рекрутер)

Персонал, консалтингове агентство

За результатами співбесіди
повна
Архів
Менеджер по роботі з клієнтами (м. Черкаси)

Персонал, консалтингове агентство

За результатами співбесіди
повна
Архів
Менеджер (управитель) з персоналу

ТОВ "Пресса от и до"

3350 грн.
Постійна
Архів