Збірна України в Черкасах виграла у Латвії

Молодіжна збірна України виграла у команди Латвії з рахунком 2:1 на Центральному стадіоні Черкас.

10 червня 201434060
'Збірна України в Черкасах виграла у Латвії '

Матч у Черкасах відбувся в рамках кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи-2015. Стадіон був не заповнений повністю, але за офіційними даними подивитися гру молодіжних збірних прийшло 6700 осіб.

Перемога дісталася українцям нелегко. Всю гру молодіжка пресувала ворота супротивника. Протягом першого тайму глядачі так і не побачили голів. А ось у другому таймі було три м'ячі. Переможний гол молодіжна збірна України забила лише в компенсований час.

На стадіоні почався загальний тріумф – і футболісти, і вболівальники не стримували радості. Гол, забитий на останніх секундах гри, зробив матч мегадраматичним. Ультрас порадували всіх присутніх кричалками і традиційною вже піснею про Путіна.