Тіна Кароль презентувала супертехнологічне шоу в Черкасах

Дві з половиною години живого вокалу, світлові та відеоефекти, яскравий балет "двійників".

22 лютого 20181617
'Тіна Кароль презентувала супертехнологічне шоу в Черкасах'

Всеукраїнський тур містами України на підтримку нового альбому "Інтонації" стартував ще в серпні. Це наймасштабніший тур в історії творчості співачки: 35 міст – понад півсотні концертів. Черкасам у турі відведено два концертних дні – 21 та 22 лютого.

Сама Тіна зазначає, що їхня команда вперше використовує високотехнологічне шоу такого масштабу, адже в Україні це реалізувати складно. Головна ідея – показати різні інтонації жінки, всі відтінки жіночності.

Зі сцени ПК "Дружби народів" Тіна співала про представниць прекрасної статі, їхню багатогранність і, звісно, про любов. Кожна пісня – це окрема історія, втілена ще й у хореографії та візуальних спецефектах. Костюми та зачіски танцюристок точно повторювали образ співачки. Над суперсучасним шоу працювали провідні режисерські й хореографічні команди країни.

  • Фото 1 - Тіна Кароль виступила в Черкасах в рамках всеукраїнського туру
  • Фото 2 - Тіна Кароль виступила в Черкасах в рамках всеукраїнського туру
  • Фото 3 - Тіна Кароль виступила в Черкасах в рамках всеукраїнського туру
  • Фото 4 - Тіна Кароль виступила в Черкасах в рамках всеукраїнського туру
  • Фото 5 - Тіна Кароль виступила в Черкасах в рамках всеукраїнського туру
  • Фото 6 - Тіна Кароль виступила в Черкасах в рамках всеукраїнського туру
  • Фото 7 - Тіна Кароль виступила в Черкасах в рамках всеукраїнського туру

У залі аншлаг. Прозвучали як нові композиції, так і пісні з перших альбомів і визнані хіти. Весь зал підспівував відомі пісні, лунали здебільшого жіночі голоси. Тіна жартома подякувала чоловікам, що "терплять цей концерт". Всі пісні Тіна присвячує покійному чоловіку Євгену Огіру.

Кінець концерту – глядачі аплодували стоячи та кликали Тіну на біс. Побачити всі деталі концерту можна було з будь-якого куточка залу, адже дійство супроводжувала live-трансляція на великих екранах за сценою і над нею. Глядачі могли розгледіти кожну прожиту емоцію співачки. Для цього режисерська команда використала багатокамерну зйомку, паралельний монтаж із графікою та візуальними ефектами.

Анна Петровська

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі