Стартап черкасця помітили в Лісабоні

Громадський активіст Денис Андрущенко запускає новий міжнародний освітній проект за підтримки португальської стартап-платформи. 

12 вересня 20151525
'Стартап черкасця помітили в Лісабоні'

Платформу пошуку можливостей "World At Competition" або "WAC" черкасець створив разом із однодумцями з усього світу. Цей проект має допомогти всім охочим знайти необхідні гранти, стипендії, волонтерські програми та стажування.  На відміну від ресурсів, які вже існують, "WAC" пране стати максимально автоматизованим та інформативним. Ресурси з можливостями можна буде зручно відсортувати за датою та напрямами, щоб кожен зміг швидко знайти для себе грант чи волонтерську програму.

Концепт освітньої платформи, розробленої черкасцем, відібрали серед інших на "European Youth Event Business Challenge" – престижному міжнародному форумі молодіжних ідей у Страсбурзі у травні минулого року. Стартап став кандидатом конкурсу "Open Education Challenge" і приєднався до португальського бізнес-інкубатора "StartUp Lisboa", що допомагає молодим перспективним проектам. 

Я витрачав години, просиджуючи на форумах, прокручуючи сторінки веб-сайтів та блогів у пошуках волонтерських програм і пропозицій зі стажування. І це було великою проблемою, адже я витрачав багато часу і не досягав потрібного результату. 

Так і виникла ідея – об'єднати організації, які створюють для молоді можливості, яких вона справді потребує. Наша велика мета – надати 30 мільйонам активних молодих людей доступ до грантів, стипендій, волонтерських програм із понад 190 країн світу...

Денис Андрущенко
Денис Андрущенко
засновник "WAC"
 

Запуск "WAC" заплановано на 3 листопада 2015 року. До середини листопада всі охочі можуть зареєструватися у безкоштовній програмі бета-тестування.

Дізнатися більше про проект можна за посиланнями www.facebook.com/WorldAtCompetition, www.twitter.com/wac_startup. Сторінка проекту http://wac.strikingly.com.

Дарина Дячок

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі