Сергій Притула – про російськомовні Черкаси, концерт для 12 людей і політичне майбутнє

Сергій Притула вперше приїхав у Черкаси із українським гумор-шоу "Вар'яти". Відомий шоумен і комік дав in.ck.ua ексклюзивне інтерв'ю і розказав про концерти, аншлаги "Вар'ятів" та цікаві історії з турів.

20 травня 20154161
'Сергій Притула – про російськомовні Черкаси, концерт для 12 людей і політичне майбутнє '

"Вар'яти-шоу" – це україномовна гумористична програма без політики, жартів "нижче пояса" та нецензурної лексики.

Традиційне запитання - як вам Черкаси?

Головна проблема артистів, які гастролюють Україною, полягає в тому, що міст вони практично не бачать. Ми втратили дуже багато часу в дорозі, тому прогулятися Черкасами, побачити якісь принади не встигли. Приїхали і відразу почали розставляти декорації, саундчек тощо. Думаю, коли наступного разу буду їхати в Канів на Чернечу гору, обов'язково виділю час і заїду в Черкаси.

Я маю спогади про Черкаси: раніше ми приїжджали сюди і з "Файною Юкрайною", і з "Камеді" ще давно. На жаль, я мало знайомий з Черкасами. Мав можливість пройтися містом, коли приїжджали сюди з "КабріоЛіто". Була ситуація, яка мене вразила. Я не думав, що місто настільки російськомовне. Черкаси для мене - таке серце України, що вже сердечніше немає, але виявилося, що я помилився.

Чи багато було аншлагів за історію туру "Вар'яти"?

Під час минулого туру у нас був аншлаг на 16 концертах із 17. Єдиним містом, у якому ми не зібрали аншлаг, був Тернопіль. Ми робимо там три програми на рік. А тоді я просто вирішив зробити невеличкий тест. Ми мали там аншлаг на чотириріччя "Вар'яти-шоу", а через деякий час я побачив, що там виступатиме "Квартал 95". Вирішив зробити для себе певні висновки, поставив наш концерт на 4 дні раніше і не зібрав зал.

Насправді, справа не в аншлагах, справа в тому, що виконується певна робота. От сьогодні ми приїжджаємо в Черкаси і знаємо, що зал у нас тотально не розпроданий, тобто це десь 30 % місць зайнято. Звичайно, після Жовтневого палацу в Києві, де у нас було майже 2 тисячі осіб, можна було "псіханути" і відмінити концерт, як і збиралися організатори, адже вони не заробляють на цьому концерті, так само, як і ми. Але якби я відмінив концерт, ми не змогли б приїхати сюди вдруге, а мені цього дійсно хотілося б. Я бачу в інстаграмі та фейсбуці, як люди викладають фото квитків на "Вар'яти-шоу" з підписами "От, купили квиточки"... Якийсь хлопчина написав, що таким чином зробив мамі подарунок на день народження... Ми не можемо так розчарувати і образити публіку.

Ми викладаємося на повну, незалежно від того, скільки людей сидить в залі. В історії "Вар'яти-шоу" був випадок, коли ми виступали для 12 осіб. Ми приїхали в Ужгород у "мертвий" сезон у липні, і на концерт прийшло 12 людей... Ми їх "рвали" майже дві години.

  • Фото 1 - Харизматичний комік швидко знаходить спільну мову з будь-якою аудиторією
  • Фото 2 - Харизматичний комік швидко знаходить спільну мову з будь-якою аудиторією
  • Фото 3 - Харизматичний комік швидко знаходить спільну мову з будь-якою аудиторією

Чого ваша команда очікує від цього туру?

Ми не очікуємо великого напливу глядачів у центральних регіонах України, адже виступатимемо тут чи не вперше. Єдине промо здійснюється за рахунок соціальних мереж і сарафанного радіо. Як показує практика, другий чи третій виступ у місті завжди завойовує аншлаг. Тому ми готові "засукати рукава" і працювати. Хочемо повернутися до Черкас ще восени.

Чому у вашому турі так багато невеликих міст на зразок Умані на Черкащині?

А чому б ні, власне? Там так само є люди, спраглі до видовищ, як і в обласних центрах. Свого часу в Радянському Союзі була дуже правильна структура, яка називалась "Держконцерт". І вони висували умову: для того, щоб отримати звання заслуженого чи народного артиста, маєш "відкатати" всі населені пункти від Тюмені до Карпат. І там не перебирали, хто ти. Наприклад, Алла Пугачова виступала в Тернополі, а Валерій Леонтьєв – в селі Вишневе, звідки родом моя родина.

  • Фото 1 - Майже всі жарти Притули і компанії викликали в залі бурхливий сміх
  • Фото 2 - Майже всі жарти Притули і компанії викликали в залі бурхливий сміх
  • Фото 3 - Майже всі жарти Притули і компанії викликали в залі бурхливий сміх
  • Фото 4 - Майже всі жарти Притули і компанії викликали в залі бурхливий сміх

Чи були в рамках туру якісь дійсно атмосферні міста, де ви давали концерти?

Насправді, таких міст дуже багато. У нас якось виходить легко знаходити спільну мову з глядачем. Наприклад, у Червонограді, невеликому шахтарському містечку в Львівській області, у нас вже доброю традицією стало проведення двох концертів у один день. "Вар'яти-шоу" виставляє рекламу, що ми їдемо в Червоноград, за півтора тижня змітається зал, ми виставляємо другий, змітається другий, і ми приїжджаємо на два концерти. Просто неймовірна атмосфера була в Калуші. Ми тоді з хлопцями вирішили, що цей концерт був найкрутішим з усього туру на 17 міст.

У своєму зверненні до тернополян після того, як вас обрали найкращим жителем міста, ви зазначили, що збираєтеся зайнятись політикою...

Може бути... Я цього ніколи не заперечував і не відкидав. Я не хочу йти в законодавчий орган влади з тої причини, що ще не маю настільки багато фінансових статків, щоб виконувати таку тяжку роботу і не мати спокуси вкрасти. Я так само людина... і грішний. Мені не хотілося б підвести тих людей, які мені довіряють. Тому я поки що почекаю. Крім того, зараз я приношу набагато більше користі як волонтер, ніж приносив би як політик, сидячи в тій клоаці.

Дарина Дячок

Фото - Валерій Січкар

Усі фото з концерту можна переглянути тут

 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі