У Черкасах відбувся "Weeding week" та весільний бал

Другий щорічний фестиваль "Weeding week" цьогоріч приніс гостям цікаву програму та безліч подарунків, а завершився справжнім весільним балом у черкаській філармонії.

8 березня 201612200
'У Черкасах відбувся 'Weeding week' та весільний бал'

Якщо в минулому році фестиваль проходив у форматі виставки, то цьогоріч свято відзначилося масштабністю і насиченою розважальною програмою. Три дні гості ТРЦ "Любава" спостерігали веселу шоу-програму, а також брали участь у розіграші безкоштовних весіль від спонсора фестивалю. 

У перший день "Weeding week" гості спостерігали за товариським батлом черкаських конферансьє під назвою "Королі весіль" – чоловіки проти жінок. Гості побачили, як вміло в різних ситуаціях імпровізують ведучі. А все для того, щоб молоді могли подивитися на ведучих у роботі. Ніхто з присутніх не залишився байдужим до таких забав. Батл конферансьє завершився дружньою нічиєю.

  • Фото 1 - Фото – Ілля Чепель
  • Фото 2 - Фото – Ілля Чепель
  • Фото 3 - Фото – Ілля Чепель
  • Фото 4 - Фото – Ілля Чепель

Змагання у формі батлу було новинкою не тільки для глядачів, але й для нас – ведучих. Традиційні моменти практично однакові на кожному весіллі, а ось проводять їх усі по-різному. У кожного ведучого свої емоції, голос, риторика, енергія і зовнішній вигляд. Саме завдяки цьому батлу молодята змогли побачити різних ведучих в однакові моменти весілля, зрозуміти активність і креативність кожного конферансьє. Все це добре допомагає молодятам в процесі підготовки весілля.

Світлана Білокінь
Світлана Білокінь
конферансьє
 

Наступного дня на гостей чекав показ весільних суконь від салону "Весільний подіум" та чоловічих костюмів від салону "Арбер". Також прямо на показі "нареченим" робили зачіски і макіяж. За передвесільну красу відповідав салон краси "Бестія". Також в рамках "Weeding week" майбутнім молодятам показали п'ять неординарних весіль, організованих агентством "Білий замок": морське весілля на теплоході, українське національне, весілля "хіпі" у лісі, футбольне та класичне.

Завдання фестивалю – показати різні весілля. Адже зазвичай вважають, що всі весілля проходять в однаковому форматі. Наша мета донести до людей, що весілля може бути нестандартним. Радує, що цьогоріч наш захід побачило вдвічі більше людей, у порівнянні з минулим. А в 2017 році ми збираємося повністю міняти формат фестивалю.

Олена Соколовська
Олена Соколовська
організатор фестивалю "Weeding Week"
 

Щоб остаточно здивувати гостей, організатори розіграли 2 безкоштовні весілля і одне весілля-авантюру. За правилами розіграшу авантюри, пара учасників не знає, яке саме весілля у них буде. Сміливці, Сергій і Дарина, вирішили взяти участь у цьому розіграші. Тепер пару чекає осіннє весілля на даху в спортивному стилі. Також обов'язкова умова – наречений цілий день повинен ходити з камерою GoPro. За правилами, одну умову учасники можуть змінити.

Ми подумали, а чому б і ні?.. Ми давно планували весілля і зараз вирішили ризикнути. Почнемо сімейне життя весело. Буде у нас оригінальне весілля. Правда, для родичів влаштуємо звичайне свято. Батьків, напевно, спортивне весілля не влаштує.

Сергій і Дарина
Сергій і Дарина
переможці
 

Чудовим завершенням "Weeding week" став справжній бал закоханих, який відбувся 8 березня в черкаській філармонії.

  • Фото 1 - Фото – Валерій Січкар
  • Фото 2 - Фото – Валерій Січкар
  • Фото 3 - Фото – Валерій Січкар
  • Фото 4 - Фото – Валерій Січкар
  • Фото 5 - Фото – Валерій Січкар
  • Фото 6 - Фото – Валерій Січкар

Ми ще не звикли до вишуканості, вечірніх костюмів і вальсу. Сьогодні була можливість відчути себе трохи у Відні чи Празі, насолодитися красою цього балу. Звичайно, цього разу ще не все було "бально", але такі події задають новий тон у моді, в традиціях і демонструють, що в нашому містечку все ще є місце для прекрасного.
Микола Король
Микола Король
актор, конферансьє
 

Окрім розіграшу безкоштовного весілля, організатори балу приготували безліч подарунків для присутніх. А керівники студії танцю "Art Dance " провели гостям майстер-клас з вальсу.

Маргарита Годуліна

Всі фото з весільного балу можна знайти тут

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі