Логотип ОН Клінік, медичний центр

ОН Клінік, медичний центр

 • Фото 1 - Медичний центр ОН Клінік
 • Фото 2 - Медичний центр ОН Клінік
 • Фото 3 - Медичний центр ОН Клінік
 • Фото 4 - Медичний центр ОН Клінік
 • Фото 5 - Медичний центр ОН Клінік

Адреса

м. Черкаси, вул. Чехова, 43

Час роботи

 • Пн. - Пт.: 08:00 - 20:00
 • Сб.: 08:00 - 18:00
 • Нд.: 09:00 - 15:00

ОН Клінік в соціальних мережах

Фішка ОН Клінік

Своєчасна діагностика проктологічних захворювань дозволяє почати лікування на ранніх етапах розвитку і запобігти перехід в хронічну форму. У вартість входить консультація, аноскопія, відеоректоскопія та рекомендації щодо лікування.

Наша фішка

Знижка місяця у відділенні проктології! Лише 1.02.22-15.02.22 - знижка на консультацію та відеообстеження у проктолога -15%

Коротко про нас

Медичний центр "ОН Клінік" в Черкасах спеціалізується на лікуванні геморою і тріщин прямої кишки без операції, лікуванні псоріазу без гормонів, цифровій дерматоскопії. Також є відділення урології, гінекології, гастроентерології, ендокринології, неврології, отоларингології, кардіології, сімейної медицини, трихології, хірургії та відділення діагностики з використанням кращого сучасного обладнання та фізіотерапії. Також пацієнти мають змогу здати аналізи у власній медичній лабораторії "ОН Лаб".

З 1 вересня 2021 року в мережі медичних центрів "ДокторПРО" відбувся ребрендинг та центри було перейменовано в "ОН Клінік". Відтепер всю інформацію про медичні центри, послуги та лікарів можна знайти на сайті onclinic.ua. Таким чином в корпорації медцентрів "ОН Клінік" в Україні налічується 20 медцентрів та 10 лабораторних пунктів. Лікарі медичного центру "ОН Клінік" – кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи.

Лікування підбирається для кожного пацієнта індивідуально, враховуючи перебіг і стадію захворювання, переносимість ліків, алергічні реакції, хронічні захворювання тощо.

Всі питання по діагностиці і роботі центру можна поставити за телефоном (0800) 300-700, цілодобово! Служба Контролю Якості (СКК) оперативно реагує на всі звернення пацієнтів та активно працює над поліпшенням якості наданих послуг.

*Фахівці "ОН Клінік" не приймають пацієнтів молодше 18-ти років.

Відгуки
 • Фото

  Доброго дня! Місяць тому з чоловіком звернулись в цю клініку для видалення нігтів на ногах, уражених грибком, які консервативно не піддавались лікуванню протягом п"яти років. Нашим хірургом був Федоткін Вадим Борисович, прекрасний лікар, який швидко, професійно та на позитиві провів процедуру. За що йому дуже вдячна!!! Хірург підтвердив, що вибір даної процедури був правельним, оскільки ураження проникло глибоко в тканини. Потім направив нас до дерматолога, для узгодження подальшого лікування. Дерматолог Величко Григорій Вікторович з порога запитав для чого ми це зробили, хто був хірургом і сказав, що їм якби тільки щось відрізать (це дослівно). Не надавши консультації (за яку було заплачено 280 грн) сказав аби ми прийшли через півтора місяці, він гляне як відростають нігті і потім назначить лікування. А тепер реторичне запитання: "Які мають відрости нігті, матриця яких заражена і без лікування в півтора місяці?" Це зрозуміло навіть не лікарям, то чому ж дерматолог часної клініки надає подібні консультації, та ставить під сумнів дії своїх колег? Чи не для того, аби розтягнути в часі лікування, та збільшити кількість прийомів? Питання знову було реторичним.І якщо ж метод був вибраний (не без участі лікарів), цей метод існує і клієнт звернувся за допомогою оплатив консультацію, то як може дозволити собі лікар часної клініки такі висловлювання? Дякувати Богу, що є лікарі за призванням, це я вже про Івченко Ірину Ігорівну (лікар-дерматолог) до якої на консультацію ми приїхали наступного дня. Вона призначила адекватне лікування, буквально з моменту загоєння ран. І вже пройшло півтора місяці і нігті відростають здоровими. Дякую!!! Від клініки залишилось, впринципі, приємне враження, але такі лікарі як Величко краще б не зустрічались на життєвому шляху.

 • Фото

  Добрый день .Обратилась в клинику Доктор ПРО с деликатной женской проблемой.
  В вопросе к какому доктору-гиникологу обратиться за помощью и лечением ,однозначно, не было сомнений,так как ,не раз получала квалифицированную помощью врач-гиниколог Вербовой Снежаны Васильевны .
  ОНА -настоящий профессионал ,опытный и квалифицированный специалист в этой области с человеческими душевными качествами.Она полностью решила мою проблему, предложив процедуру в этой зоне -лобиопластику. Сама операция прошла на высоком уровне и безболезненно.Процесс заживления быстрый.
  Девочки ,если у кого-то возникла такая проблема ,как у меня ,поверьте, все решит и поможет Снежана Васильевна .
  Всем здоровья.

Останнє оновлення 11.02.22