Навчання - Курс 'Шлях героя'

Курс "Шлях героя"


Шлях героя – це шлях, який Ви можете вибрати, коли у Вас опускаються руки, немає ресурсу для прийняття життєво важливого рішення, втратили сенс в житті, немає чіткого розуміння куди рухатися далі.

Це захоплива подорож душі по 22 акранія Таро. Ні, це не про ворожіння або езотерику!

Цю методику розробила Єва-Марія Нітше – це німецький психотерапевт, філософ, арт терапевт.

Це науковий підхід до вирішення внутрішніх і зовнішніх проблем і питань за допомогою символдрами.

Що таке символдрама?

Символдрама – це один з напрямків психотерапії, заснований на принципах глибинної психології, в якому використовується особливий метод роботи з уявою, для того, щоб виявити несвідомі бажання людини, її фантазії та захисні механізми, виявити її відносини з самим собою і зі світом.

"ШЛЯХ ГЕРОЯ" – містить в собі 22 зустрічі + трансформаційна гра. Кожне заняття містить три вправи. Вправи, на символічному рівні, відбиваючи глибинний сенс карти, допомагають побачити куди зараз важливо рухатися. Всі вправи єдиним ланцюжком пов'язані між собою і з кожною наступною картою дозволяють поринути все глибше і глибше.

Це про психологію, про несвідоме, про спосіб дістати відповіді, які вже є у вашій голові, абсолютно екологічно і безпечно.

Чекаємо вас на курсі "Шлях героя"!

P.S. Єдине, що Ви повинні розуміти, почавши цей "Шлях", Ви ніколи не будете колишнім, Ваше життя розділитися на "До" і "ПІСЛЯ".

Остаточна дата початку і час проведення, зручний для всіх, будуть визначені після набору групи мінімум 5 осіб.

Щоб забронювати участь, або поставити питання телефонуйте:
(067)524-29-89
(063)463-73-72

Коментарі