Навчання - Консультація нумеролога

Консультація нумерологаДата народження – це, свого роду, матриця, яку ми отримуємо при народженні. Це оперативна система, по якій живе наша душа.

Кожна людина, рано чи пізно, задає собі питання: "Для чого я живу? Хто я? У чому сенс мого існування? Чому зі мною відбуваються ті чи інші ситуації?".

Ці питання звучать в нашій голові, і тільки наша душа знає на них відповідь.

Всі ми унікальні і неповторні, всіх нас об'єднує одне бажання – зрозуміти глибинну суть того, що відбувається, максимально ефективно розкрити свій творчий хист.

Зрозуміти своє призначення – значить навчитися рухатися по життю ефективно і усвідомлено, бачити і розуміти свої цілі, виробити план для їх досягнення.

Консультація нумеролога – це можливість вийти на новий рівень усвідомленості і зрозуміти, що потрібно змінити в собі, в своєму житті, щоб та чи інша ситуація трансформувалася.

Нумеролог допомагає знайти відповідь на будь-які питання в Вашому житті:

  • соціальна реалізація;
  • відносини;
  • гошовий потік;
  • здоров'я;
  • призначення ....

Питань може виникати багато. І дуже часто, як показує практика, все взаємопов'язано, одна сфера життя м'яко переплітається з іншою, тому прорахунок матриці дає унікальну можливість подивитися в глибину питання і побачити суть.

Приходьте на консультацію.

Додаткова інформація та деталі за тел: (063)463-73-72, (067)524-29-89.

Коментарі