Навчання - Колективна практика мантри 'Ом'

Колективна практика мантри "Ом"


  • Дата: Архів22 липня 2018, 20:00 - 21:00
  • Де: вул. Рози Люксембург, 58, Чайний Дім "Тін Лун"
  • Деталі: за посиланням
  • Ціна
    • вільні пожертви.

Щонеділі клуб йоги "Дхарма" проводить колективну практику мантри "Ом"!

Запрошуємо відкрити для себе дивовижний світ мантр і на власному досвіді відчути ефект від практики.

Мантри – це звуки мови Всесвіту. Існує безліч мантр, кожна з яких володіє власними якостями, ритмом і впливом. Коли ми вимовляємо певний звук, наше фізичне і енергетичне тіло резонують з цією частотою.

Універсальною початковою мантрою, з якої виникло весь всесвіт, є мантра "Ом" (або "Аум"). Це космічна вібрація як виявленої, так і невиявленої реальності.

Велика мантра "Ом" прояснює розум, розкриває енергетичні канали і підсилює життєву енергію, розширює і очищає ауру. При сильному нервовому збудженні є заспокійливої мантрою. Наділяє силою все, на що вона спрямована. Крім того, "Ом" посилює всі інші мантри.

Ця мантра надає очищаючу дію і допомагає свідомості піднятися на більш високий рівень. "Ом" відображає нашу увагу від усього розумового, емоційного і фізичного, від усього того, що може відвернути свідомість від надчуттєвого рівня сприйняття.

Зосередженість при проголошенні цієї мантри усуває всі перешкоди на духовному шляху, розум стає спокійним і умиротвореним.

Колективне виконання медитації "ОМ" в колі однодумців посилює дію мантри у багато разів, а також благотворно впливає на навколишню дійсність.

Коментарі